bugün

sen benim kim olduğumu biliyor musun diye soran mallar...
(bkz: hayvan) hertürlüsü vardır.

misal eksileyen arkadaş.*
kendini yeryüzünün allahı sanıp ahkam kesen insancıklar.
(bkz: cinnet)
turkiyede en cok bulunan sey mc donald's *, turk insaninda en cok var olan sey ise on yargi ve baskidir.
nitelik olarak: dengesiz.
nicelik olarak: işsiz.
kişilik olarak: abazan.
maden olarak: g3 piyade tüfeği + law. ha bi de el bombası.
insan olarak: mal.

liste uzar ve gider...
(bkz: sadist)
''birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde'' diyip dolanan insan...
bunu duyunca 'hangi günlerde yahu!!'' diyesim gelir... zira o günler cumhuriyet tarihi boyunca bir türlü aşılamamamıştır...
türkiye'de bulunmayan şey denilmesi gerekiyordu aslında.bi çıksan dışarıya sokaklara bu konunun ne deree acı bi gerçek olduğunu görürdünüz.katiller,müslümanlar,dolandırıcılar,zenginler,fakirler,yardıma muhtaç insanlar,annesi babası olmayan yetim çocuklar,5 lira için birbirini öldürebilecek insanlar,..yazmakla bitmez türkiye de en çok bulunan şeyler.peki ne yok türkiye de? en çok olması gereken ne? bu soruyu sordukmu hiç kendimize yoksa sordukta cevap mı bulmak çok zor? bilmiyorum..ama bildiğim bi şey var ki dostluk yok,sevgi saygı yok,insanlık yok, yardımseverlik yok, en kısası barış yok,..daha ne beklerim ben yurdum insanından...
bilirkişi( ! )
abaza. .
(bkz: yobaz)
(bkz: üçkağıtçı)
türkiye de en çok bulunan şey: mal.
(bkz: bok)*
cami...
(bkz: abazan)
(bkz: doğala özdeş ayı aroması)
(bkz: yargısız infaz)
hain ve yobaz.
(bkz: işsiz)
tek kelimeyle: ezber.
her boktan anladığını sanan insan topluluğu. lan basketboldan sen anlıyorsan ben niye para alıyorum bu işten hıyar dedirtirler. bol bol 14 haziarn 2009 efes pilsen fenerbahçe ülker maçı başlığında var.
(bkz: am göt meme)
en güzel yemekler (dünyanın hiçbir yerinde yok) ..