bugün

o değilde herhangi bir savaş durumunda 'barış pınarı harekatı' vs. hemen "savaşlar olmasın, çocuklar ölmesinn" diye twitter'da ağlayarak twit atıyolar
Ülke askerî hamleler tabikide yapsın. Ama insanların artık tenceresı kaynamıyor bu yüzden tepkı verıyor. Herşey çok pahalı ne yapsın adam akşam yemeğinde tank mı yesin.
Kürdo terörü yüzünden tamı tamına 2 trilyon harcandı. Orduya bütçeden çok fazla para ayrılmak zorunda kalınıyor bu terör yüzünden..

Çözüm sürecinde bazıları pkk'lıların hendek kazmasına karışmayıp, hatta bunun için valileri uyarıp, ondan sonra askerlerimizin o hendeklerde şehit olmasına neden olmuştu...

Diyarbakır'da megriiii megrii dayee megriii diye türkü çığırıyorlardı, daha doğrusu öşex gibi anırıyorlardı..

Sonra da osman öc*lan denen türk askerlerinin katili azılı bir teröristi, trt'ye çıkarmışlardı...

Apo'ya da 4 karı yollamışlardı..

Çakıroğlu bunlar yüzünden şehit olmuştu..

Türk milliyetçiliğini ayaklar altına almışlardı... Türk'üm demek bölücülüktür demişlerdi.. Ne mutlu türk'üm tabelalarını kürdolar rahatsız oluyor diye kaldırmışlardı...

Kendi adıma konuşarsam, ben kudurmuyorum, ülkemizin güvenliği için önemli fakaat bu kürdo terörü yüzünden orduya aktarılan paranın bütçeyi de ne kadar zorlandığını da görebiliyorum..

Bence çözüm sürecinde pkk'lı öşexçilerle sıkı fıkı olanlar, bu askeri harcamalara kuduruyorlardır.. Şimdi milliyetçi ve vatansever rolü kesmekteler.. Yetmez ama evetçi liboşlar bile bir değişti sanki be..