bugün

(bkz: tabi lan manyak mısın)
türk ü türk yapan türk olmasıdır.
(bkz: islamiyetin ırkçı yapmaması)
offf yetti haa... açın bir tarih okuyun. boş boş entry girip net harcayacağın yerde git bi kronoloji falan incele...
pleaseeee.
Türkiyat islam ile arabileştirilmeye çalışılmış ama türkler alevilik ile arabileşmeden bazı özelliklerini kurtarabilmişlerdir. Küzey islamı, ab ve abd nin istemediği islamiyet tir. Sorgulamayan bir müslüman en iyi Müslümandır bu ise güney müslümanlığıdır. Türkü kılıçtan geçire geçire müslüman yapmışlardır arablar.
Türklük bedenimiz, islam ruhumuzdur. ruhu olmayan bir beden çöptür.
Alparslan Türkeş in bakış açısıyla yaklaşıyorum, gayet doğrudur.
arap milliyetçisi bakış açısı. kendi kültürlerini türklere empoze etmenin böyle bir yolunu bulmuşlar. yazık. şimdiki gençler yemiyor bunları artık.
islam bir akıl hastalığıdır.
Türkü türk yapan anası ve babasıdır yoksa gaguzlar ve karaman türkleri hristiyan türktür, karay türkleri ve hazar türkleri yahudi türktür.
yanlış bir görüş. doğrusu türkü türklükten uzaklaştıran islamiyettir olacaktır.
(bkz: yav he he)

çünkü türkler, islam'dan önce yoktu. tabii. domuzların kıçında da gizli jet motoru var zaten.
doğrusu;

islamı, islam yapan türktür.

yoksa bir cacık olmazdı harbiden!
öyleyse türk olmaktan vazgeçtiğim iddia. ikisi de beş para etmez. size kalsın ben böyle iyiyim.
bu kadar hırsız tecavüzcü ne oluyor ?

japon maacırıyım hamdolsun.
tarihini bilmeyen cahil ülkücü söylemi. akp taraftarı da olabilir, emin olamadım.
anasına arap tecavüz etmiş bir mankurt söylemi.
Doğru önermedir. Türk islamla dünyaya hükmetti. Evet.
islamiyetin kabulü Türklerin savaşçı özelliklerini yitirmelerine sebep olmamıştır.