bugün

1 kızı döven 40 polisle mi duyuyorsun bu gururu diye sorarlar adama.
polisin görev ve sorumluklarını bilmeyen insanların genel söylemidir.
şu kalabalığa tercüman olan cümledir :

http://inciswf.com/kynsrl.swf
akp'lilerin düşüncesidir.

insanların üzerine nişan alarak gaz kapsüllerini atan, tarım ilacı olan portakal gazını kullanan,aşırı tazyikli su kullanarak insanları fırlatan ve kafalarını yere vurup beyin kanaması geçirmelerine neden olan, ankarada gerçek mermi kullanarak 1 insanın hayatını kaybetmesine neden olan bu polise görevini iyi yaptı diyen akp'li bir bakkal tanıyorum.

(bkz: orospuçocuğu bakkal)
O sokaktakilere sesleniyorum;

Şu saatten sonra 155 i arayıp.

Polis imdat diyip, onlardan yardım isterseniz ikiyüzlünün önde gidenisinizdir.!

Polis sizin şamar oğlanınız mı ?

Devletin kolluk kuvvetine, devletin evladına taş atmak kimin haddine ?
Çocuğun mu senin polis ?

Evet bende gurur duyuyorum..
Şerefiyle yaşayan binlerce polise yazık.
doğuda da batıda da esnafın camlarını indiren ve araba kundaklayan pkk'lılara ve kömünistlere geçit vermediği ve suçsuz millete sahip çıktığı için türk polisi ile gurur duyuyorum.
adam gibi görev yapmak? tomalarla insanları ezmeye çalışan ya da gereksiz yere bir ton biber gazı savuran polisten mi bahsediliyor? ya da insanlar sadece duruyorken coplarla kafalarına vurmak, öldüresiye dövmek... bu mu milletin adalet temsilcisi? ayık olun biraz lütfen.
hiç polis müdahalesiyle karşılaşmamış ya da polis yakını olan kişi söylemidir. işini düzgün yapanları tabi ki vardır ama bugünlerde karşısındaki savunmasız sivillere düşman haklar gibi saldıranlarını daha çok görüyoruz malesef.
-kendi halkının canına kasteden polisten duyulan gurur.
-kendi halkına pusu kuran polisten duyulan gurur.
-üzerinde 45 derecelik açıyla, insanları hedef almadan ateş edin yazan biber gazı kapsüllerini direkt olarak insana sıkan polisten duyulan gurur.
(bkz: imdat polis)
en basiti daha gösteri herhangi bir şey başlamamışken evlerine göndermeye çalıştığımız küçük çocukların dershane çıkışına gaz bombası attıklarını göremeyen insanımsıların söylemidir.
bu sabah yollar yıkanırken hanımlar beyler kahvaltı yapıyordu.her birinin gözlerinin içine geçerken nefretle baktım.

eskiden olduğu gibi değil, son zamanlarda cahil cühela takımı toplayıp onlara üniforma giydirip insanların üstüne saldınız işte. yazık.
polisin işinin ne olduğunu anlayamamış zatın söylemi.

şöyle düşünün: türban için eylem yapıyor, yürüyor, slogan atıyorsunuz ve polis size biber gazı, bomba, tazyikli su yağdırıyor.

ha, "benim fikrime göre davranan polis iyidir" diyorsunuzdur muhtemelen. allah size kolaylık versin, beyni bu şekilde çalıştırmak çok enerji ister.
''bunca şeyden sonra mı?'' sorusunu akıllara getirendir.