bugün

olaylarda polislerin davranışlarını incelersek ortaya çıkacak durum... gerek öğrencilere karşı gereksiz nefretleri olsun, gerek gücü orantısız kullanışları olsun, gerek elleri kelepçeli zanlının kafasına basmak, dövmek olsun hepsi göz önünde bulundurulduğunda anlaşılacaktır.
aslinda meselenin kokune inersek, totalde turk insanin psikolojisinin bozuk olmasindan kaynaklidir.
rıza baba nın ekibinden mesut komiser bu tespite en iyi örnektir. üç dört tane silah barındır üstünde. He şapkayı da unutmamak gerek.
POLiS ACISINDAN BAKTIGIN ZAMAN ADAM TURK EGITIM SISTEMINDen CIKMIŞ, DUZGUN BIR EGITIM VEYA iŞi iÇiN PSIKOLOJIK DESTEK YOK DOGAL OLARAK UZERINDEKI UNUFORMANIN GUCUNU OLMADIK YERLERDE KULLANIYOR.
HALK ACISINDAN BAKINCA BENIM GUVENMEM GEREKEN KURUM BENI DOVUYOR. SUCLUMUYUM SUCSUZMUYUM ONUN BELIRLEYEMECEGI GERCEGIYLE.
yeni bir akademik eğitim sistemi sürülmesini gerektiren durumdur.
bazı örneklerde rahatça görülebilecek gerçektir. genelleme yapmamakla birlikte %97,5'ı böyledir.
psikolojik midir emir midir belli olmayan gerçektir.
vallaha öğrenci meselesinde polis yüzde yüz haklı. ben de polis olsam; sırf bir bölümde okuyor diye beni adam yerine koymayan, itelemeye çalışan, ''ben bu üniversitenin sahibiyim, sen kimsin'' triplerine giren, bilhassa kadın olmanın avantajını kullanıp söven, sövdükten sonra da mazlum ayağına yatan öğrencilere uyuz olur, kafasına copu geçiririm anasını satayım. polis sizi dövmeye meraklı değil, zorla dövtürtüyorsunuz kendinizi. kaç senedir okuyorum, hiçbir polisle sorun yaşamadım. siz biber gazı yerken, ben polislerle cips yiyorum. neden? emperyalistlerin uşağıyım diye mi? evet evet, öyle..