bugün

Kürtler sürekli biz ırkımızı kendimiz seçmedik diyor
Türk olmayı da ben seçmedim. Annemin babamın eve üç kuruş maaş getirebilmek için günde 13 saat çalışmak zorunda olmasını ben seçmedim, milyonlarca kürtün istanbula dolarak trafiğimizi batırması yüzünden her sabah okula giderken 2 saat yol çilesi çekmek zorunda olmayı ben seçmedim, günde 6 saat ders görmemin ardından üç kuruş para için part time iş ile eşek gibi çalışmayı ben seçmedim.

Peki ya sen kürt kardeşim? 20 tane 30 tane çocuk yapıp sokağa salmayı sen seçtin, 5 tane kadınla evlenmeyi sen seçtin, devletten yılda 35 milyar yardım parası alıp sonra TC bizi sömürüyor demeyi sen seçtin, binlerce öğretmenimizi öldürüp sonra da millete faşik demeyi sen seçtin, batı şehirlerine milyonlarca kişilik kitleler halinde göç edip yerli halkın işsiz kalmasına sebep olmayı sen seçtin

Sözün özü artık bizim sırtımıza daha fazla yük olma kürt kardeşim verelim bağımsızlığınızı gidin yeter artık sırtımıza yük olduğunuz.
evet ama seçme şansım olsa yine türk olmak isterdim. allahıma binlerce kez hamd ediyorum.
bir seçme şansım olsaydı şüphesiz rus olurdum. adamlar sınır ihlali yapıyor, tınlamıyor amk.