bugün

tosuncuk mottosu. bu kadar komplike bir cümleyi kuracak seviyede olmasalar da içgüdüsel olarak bu minval üzre yaşarlar kendileri.
türk'ün ülkesinde böyle, işine gelirse..
işine gelmiyorsa siktir olup gideceksin.
tosuncuk mottosunun ta kendisi. ortalığı karıştıran mahalle piçinin dayağı yedikten sonra anasına şikayeti.

edit: bunu söyleyen de kürt değildir. pkklı piçin ta kendisidir.
türk ya da kürt milliyetçiliği karşılaştırması konunun öznesi değildir. sorun terör yüzünden insanların ölmesidir. ve bu insanlık suçu, kürt milliyetçiliği maskesinin altında masum hale getirilemez.
barzolog teoristlerin * dediklerinin aksine türk milliyetçisi adam öldürmez.
kürt milliyetçisi ise zevk için otobüs molotoflar, kan dökmek için mayın döşer, halk - asker ayrımı yapmadan can alır.
Türk milliyetçileri türklüklerinden gurur duyarken kürt milliyetçilerinin pkkdan gurur duymasından ileri gelen motto hede her ne haltsa.
kendilerine duyulan nefreti milliyetçilik sanan vatan haini sıçmığı. milliyetçilik değil bu, vatan hainlerinden nefret etmek, askerine kurşun sıkanı öldürmek istemek, bu ülkede yaşayıp bu ülkeye ihanet edenlere lanet okumaktır. en yakın örnek; şu deprem olayında bile devletin yardım etmediğini öne süren orospu çocuklarının milliyeti bırak insan olarak bile değeri yok gözümde benim!
bir ırkı binlerce yıl sonrasına taşıyabilmiş, insanın doğasında bulunan duygulardan biri olan milliyetçiliğe bok atmaya çalışan yurdum insanı muhabbeti. eleştireyim derken kurdukları ilginç cümlelerin de zeka kırıntısı taşımaması daha da ilginç.

türk milliyetçiliği; türk milliyetine karşılıksız hizmet etmektir. her türlü fedakarlığı göz önüne alıp hizmet eden bu korkusuzlara bok atmak namussuzluk, şerefsizlik, onursuzluktur. bunu kürt milliyetçiliği ile aynı kefeye koymanın namussuzluğundan hiç bahsetmiyorum. şerefi olan anlar.

ayrıca itin kopuğun kafasına göre iyi kafasına göre kötü olarak nitelendirdiği şeyler gerçek olsaydı, dünya tanrı bilir nasıl bir yer olurdu. ama köpeklerimiz göğe bakıp bakıp kemik umutlarıyla dilemeye devam ediyor.

(bkz: katıksız yobaz zekası)
türk milliyetçiliği işemek kürt milliyetçiliği sıçmak. milliyetçilik= herkezin herkezi olduğu gibi kabul edememenin fiyaskosu.
"olmayan devletin milliyetçiliği mi olur la" dedirten kürtçük sözü.
(bkz: türkiyenin türk devleti olduğu gerçeği)
bu ülkenin kurucu ideolojisini kendi çapında kürtüçülükle bir tutmaya kalkan sığıntı, sömürgeci şerefsizlerin zoruna gidendir.
şu sıralar bu değil tam tersi revaçta.
bunun tersi de mevcut faşizm derecesinde, pkk yandaşlığı derecesinde kürt ırkçılığı, insan öldürmek özgürlük. türk milliyetçiliği kaka. yokum diyor.
sene 2011 hala ırkçılık üzerine siyaset ve bu sebeple çatışmalar oluyorsa yazık o ülkeye.
millet aştı bunları 50-60 sene evvel...adamlar marsa vardı biz hala kandile varmaya çalışıyoruz o derece.
bölücülüğün adı kürt milliyetçiliği ise elbette kakadır. üzerinde yaşadığı vatan toprakları için özerklik özerklik diye ağlıyorsa, benim başka dilim var türkçe öğrenmek istemiyorum diyorsa, bu topraklar üzerinde farklı bir bayrağım olmalı diyorsa, vatan topraklarını bölme çabası içersindeyse, her haktan yararlandığı halde daha da fazla bir üstünlük istyorsa, bu da yetmiyormuş gibi öğretmenine, doktoruna, askerine, polisine senden yardım istemiyorum git topraklarımdan diyorsa bunun adı nankörlüktür. tü kakadır.
bu iki tayfayı ortada bir yerde buluşturup tokuşturmak zorunluluğunun ortaya çıkardı bir karşılaştırma.

acilen bu kürtçü tayfayla, şu aralar sözlüğü ele geçirmeye çalışan bizim minik faşocukları bir yerde buluşturup aralarındaki sorunları çözmek gerekmekte. "yakalım, yıkalım, kürtlerin a.na koyalım" diyen bizim minik hitler özentileriyle, "biji serok apo" diye böğüren kürtçü dallamaları yanyana getirirsek; memleketteki bir çok önemli sorundan kurtuluruz. uzaktan uzağa birbirlerine küfredip duruyorlar. tutmayın küçük enişteleri. sözlük de rahatlasın, onlar da rahatlasın, memleket de rahatlasın aq...
(bkz: uludağ sözlükün türkçe olması)
bu iki milliyetçiliği aynı kaba koyan süper zeka, biri sadece söylem milliyetçiliği iken öbürünün insan öldüren, pusu kuran cinayet işleyen milliyetçilik olduğunu görmüyor mu?

görmez bunlar..utanmaz bunlar...
türk milliyetçiliği birleştiricidir.boşnak ol çerkez ol kürt ol yeterki türk devletine bağlıyım de seni kabul eder.kürt milliyetçiliği ise ayrımcıdır ırkçıdır kürt olmayanları öldürür kabul etmez.o yüzden başlık doğrudur.
Kürtlerin yaptığını milliyetçilik sanan mal beyanı

Ulan gerizekalı bebek, çocuk,kadın, asker,polis öldürmek,beşikte yatan bebeğin gözünü oymak ne zaman milliyetçilik oldu.
Ergen söylemidir. La oğlum bir büyü de gel.