bugün

+pardon, bakar mısın?
-buyrun.. (içimden geçen: bağa mı didin?)
gerizekalı pis sapık ahlaksız tacizci seni, imdaaaattttt.

evet yakışıklı değilim.
biber gazı saldırısı.
buyrun dur.
- Pardon bakar mısın?
+ Aaaa niye o, mecbur muyum? slak yhaaaa. Ben özghürrr bi kızım başkasının bak demesiyle bakmam istersem bakarım istersem nanik yaparım.
Bakamıyorum kör oldum deyip kör taklidi yaparak uzaklaşan kızı bulduğum gün basarım nikahı.
pardon bakar misin?
bekar sayilmam sevgilim var.
Tek kelime etmem bile.
https://danceswithdissona...15/01/look-down.gif?w=620
cevap vermez ki..
türk kızları ve global düşünürsek dünya geneli, "evet buyrun" ve türevi cevap verirler.
bizzat başıma gelmiş olaydır.
yolda kuzenimle yürürken bizi durduruan genç "Pardon bakar mısınız, bölüyorum ama" der. gayet iyi bir niyetle ikimiz de buyrun deriz. "sadece bölmek istemiştim iyi günler" der ve gider. o saatten sonra pardon bakar mısınız diyen kimseye dönüp bakmıyorum. sonra türk kızları şöyle böyle dersiniz. erkeklerin çoğu da iyi niyetli değil kimse kusura bakmasın.
- pardon bakar mısınız?
+ annem bak ama elleme dedi.

bu böyle değildi ama siz şaapmayın.
belediye baksın.
"kesin bir şey isteyecek ya da bilmediğim bir şey soracak rezil olacağım" diye düşündüren sorudur. kezbanlıkla alakası yoktur. hızlıca soran kişinin yanından uzaklaşılmalıdır.
(bkz: Ay beni zikecek)
+pardon bakar mısın?
- buyur ne vardııı ?
+pardon bakar mısın ?
- ben mi ?
(#1389141)
- Pardon bakar mısın?
+ : ) ??
Adeta bir ok kadar keskin bakışlarıyla "buyrun" dedirten olay. Dikkat edin her an saldırabiliriz.
noldu be?
" anana baktır ülen " şekline de olabilendir.
"Buyruğn" gibi bir cevaptır. Asil türk kızları bunu öyle çok düşünmeden söyler bir an önce derdini anlat da defol diye.
tanıdığım bir türk kızı * * en son bu cümleyi mecidiyeköy'de iş çıkışı durakta otobüs beklerken yanına gelen elli yaşlarında bir adamdan duymuştu: "Pardon bakar mısın?"

Herhalde yol filan soracak düşüncesiyle dönüp adama baktığında adamın sol elinin baş ve işaret parmağını birleştirip yuvarlak yaptığını, diğer elinin işaret parmağını da yaptığı yuvarlağa ileri geri sokup çıkararak, ehe ehe diye güldüğünü gördü. türk kızı hiç tepki vermeden, gelen otobüse bindi gitti. adam yaptığı harekete devam ediyordu.

yani kısacası eğer cevap vermiyorsa, hatta size dönüp bakmıyorsa bile emin olun mantıklı bir nedeni vardır.

(bkz: seni bulacam oğlum)
Türk kızı Pardon bakar mısın dediğinde bakmaz.
Bakanlar da sesin bit yavrusu eğilimde olmadığının aldanışıyla bakar.