bugün

alfa erkeğidir ama onu elde etmek öyle kolay değildir. sıkıysa yakalasın.
görmeyen duymayan konuşmayan erkek tipidir.

görsel

bu üçünü alıyorsun birbirine çarpa çarpa tek adam haline getiriyorsun al sana mikemmel sevgili * işin maddiyat kısmına falan girmiyorum onları biliyorsunuz zaten come onnnn.
görsel

birçoğunun hayali olabilir.
görsel
aynen şu dur, ötesi yoktur.

http://img7.mynet.com/mag...73450589dc654130d7b08.jpg
gen uyumu aranan tiptir.
"onunla çocuk yaparsak gen harikası olur" tespitini ilk bakışta güdüsel olarak hissedebiliyorsak; o, doğru sevgili tipi demektir.
görsel
Şimdi ki Devirde en önemli etken 1.para 2.elinin yüzünün düngün olması 3.Güven vermesi 4.olgun olması v. s v. s uzar ne istemiyolar ki aq ?
Bizim kızlarda ki en buyuk sorun citayı yuksek tutmaları yani bundan kasıt hayallerindeki sevgiliyi, kocayı her neyse nirvanaya çıkartmaları, dört dörtlük düşünmeleri, hem anlayışlı hem kibar hem mutevazi aynı zamanda korumacı maddi durumunu soylemiyorum bile hani amerikan filmlerinin etkisinde mi kalıyorlar ne bileyim yahu sadece yasadigin mahalledeki komşularının hayat tarzlarına birbirlerine olan yaklaşımlarına baksan soyle göz ucuyla tamamdır ilerde senin olacağın budur bi tık altı yada üstüdür..
benim gibi olsun.
ama ne kadar mikemmel bir yaratıksam yok yok yok... allah ım ne güzel yaratmışsın tanrım beni!!
canım ben ^^

olmasa da olur sevgili tipidir.
1. dürüst
2. yakışıklı
3. zengin
4. kıskanç ama aynı zamanda biraz gavat
5. masum
6. sadık
7. sadece kendisiyle konuşacak
8. evet annesiyle bile konuşamayacak
9. her gün trip çekecek
10. kaslı
9372832. başarılı
9372833. zeki
9372834. kendisiyle aynı şeyleri seven
9372835. çabuk sıkılmayan
bu yüzden hep yalnızız işte.
köle olacak ve her istediğini yapacak, istediği karakterde olacak bir tiptir. istisna olan kızlarımızı sevelim lütfen.
Piç olmasıdır.
Evrimini tamamlayamamış kavruklar şöyle özgüvenli(!) tiplere tav olur

görsel
Kendisi olsun yeter tipidir. Biz bizim için değişen istemeyiz. Ne istediğini bilmek de bunu gerektirir.
Tarif ettiğiyle istediği kesinlikle tutmayan tiptir.
Aynaya her baktığımda gördüğüm tiptir Ama sorsan kabul etmezler.

Neden?

Çünkü Gururlarına yediremiyorlar.

Bu mükemmelliği taşımak kolay da değil tabii.
Yakışıklı olacak.
Aldatmayacak.
Parası olacak.
Çok gezip tozmayacak gezerse de onunla gezecek.
Çok ilgilenmeyecek ama ilgisiz de olmayacak.
Çok üstüne düşmeyecek ama özel günleri de unutmayacak.
Kültürlü olacak ama çokta her şeyi bilmeyecek.
Ortalama zekaya sahip olacak fazla zeki olmayacak.
Romantik olacak ama sürekli romantik davranmayacak.
Her an gidebilecekmiş gibi yapacak ama gitmeyecek.
Kısacası kadınlar çok şey bekliyor.
https://youtu.be/xtJCEBhRp0I
Önce dost, sonra koca olup en son sevgili olmasıdır .
Tasma takıp gezdireceği sevgili tipidir.
görsel
zengin olsun yakışıklı olsun kendine baksın her şeyde bir numara olsun ama bana köle olsun her dayağımı yesin yine de beni sevsin.

bunu istiyorsunuz kızlar sonra da bunların tam tersi kel fodul asgari ücretli maaamıtlara domalacaksınız. nolur kendinize çekidüzen verin. her daim alan taraf siz olmayacaksınız. vermeden almak gibi bir durum zaman geçtikçe yok olacak. sevgilisiz de bir şeyler yapabilirsiniz. sakın inadına aşk, aşk yeniden, no 309, yeni nesil lise dizileri bunlar kafanızı karıştırmasın. siyah beyaz tumblr gifleri, grinin elli tonları falan aklınızı çelmesin alayı hayal. gerçekleştirmek istiyorsanız kendiniz olun, köpek değil hatun olun. saygılar.
görsel
görsel