bugün

yarısının ismi merve.
ne türk kızıymış yahu. sanki bu sözlükte herkesin rus sevgilisi var anlamadım. sende türk erkeğisin işte kabul et bunu. avrupa ortalamasına göre kısa , fazlaca kıllı ve ukalasın. şimdi karşında süper hiper bir hatun beklemen komik olur. senin gibi adamlar senin de babandı. sonuçta mendel deneyi gibi bir olay var ta ne zaman öncesinden.
kabul et bunu mutlu ol derim ben.
kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş. yapmayın bunu.
Kıskanç olanı asırı kıskanç olur..size hayatı zindan edebilir.iki arada bir derede kalırsın.,
sahip olduğu özelliklere bakıldığında tuhaf bir özgüvene sahip olan dominant kız tipidir. hele birde kaslı bacaklıysa çok aladır.
asırlardır onuruyla oynanıp öldürülendir .
sol frame de görülmekten bıkılan kız kişisidir.
hesap ödeneceği zaman cüzdanı çantasından yaklaşık 15 dakikada çıkar.
(bkz: danyal gergin ile işin aslı)

önce moneküllere ayıralım:
tip 1:hayatındaki esas oglanı arayan tip beyaz atlı prensi ile birgün karşılaşacagına inanır
tip 2:erkeklerden büyük darbe yemiş haldedir devamlı bu sadece bir roldür agına takılacak haşarat arar içinde chuky;nin gelini vardır
tip 3:hayatta kariyer yüksek mevki ve paradan başka hiçbirşeyin önemi yokturdur hayatına birileri girer ama gelip geçidir erkekler angutun tekidir onun için o normal hayatta şık giyimli bir yönetici vs vs;dir yatakta eli kırbaçlı cani
tip 4:bu tip biraz daha insancıldır burger king tarzı fast food tarzı yaşar hayatı şirin arkadaşları şirin bir dünyası vardır onun için herşey mahallenin popüler çocugu berkut:tur arada ayrılır depresif günler yaşar arada beraberliklerini sürdürürler ilişkileri genelde geceleri mesajlaşma o saatlerce süren anlamsız aşk;ı ilan telefon konuşmalarından ibarettir
tip 5:buda tehlikeli olan tür sosyal hayatta çok seksi bir görünüme sahiptir ve hemen alıcısıda çıkar onun için nerde akşam orda sabahtır aylık sevgili degiştirir sevgili departmanı genelde semtin zengin galericisi sonra kendi yagında kavrulan küçük şirket sahiplerinden oluşur.

neyse şimdilik bu kadar biz burda 5 bilim adamı çalışıyoruz birgün monekülleri atom haline getirirsek tüm ulusa duyrulacaktır.
Sıcakkanlıdır sadece seks için varolmaz.
fütursuzca bel altı entrylerle karaladığınız anneniz,kardeşiniz,teyzeniz ve sizsiniz Türk Kızı...
aptal saptal gönderme twitler atar.
türk erkekleri tarafından kıyasıya eleştirilen ve yerden yere burulan kızlardır. ama sorsan sevdikleri, uğrunda ağladıkları kızlar türk kızları, taptıkları anneleri ise yine türk kadınıdır. hayır sanki diğer ırkın kızlarını çok iyi tanıyor bunlar ve karşılaştırma yapabilecek düzeyde bilgileri var.
sanane be salak lafını icad edendir.
entryine bir, sana iki diyen kızlardır. bir, iki.
Araba aldiginda icini angut angut pelus oyuncaklarla doldurur. Dikiz aynasina melek kolyesi asar. Sol seritte 40 ile giderek trafik siker.
Sürekli trip atan ve kavga çıkaran kız tipidir.
bazılarında az miktarda beyin bulunur ama kullanmayı pek denemezler.
yurt dışında yaşanıldığı takdirde, kendisine gereken değerin neden verilmesi gerektiğinin anlaşılacağı kızdır.
isterse brad pitt'i bile arkadaş olarak görebilir. göt o kadar havada.
"Seni çok özledim", "seni çok seviyorum" cümleleriyle lafa başlayıp daha sonra bu cümleleri sen beni hiç sevmiyorsun, hic önemsemiyorsun gibi cümlelere bağlama yeteneğine sahip, hele özel günlerinde insanı canından bezdiren, yaşama sevincini söküp alan kızlardır.
Her boka püsüre trip atip, surat yapip kadına şiddete davetiye çıkarırlar.
çok ilgilenirsin sıkılır az ilginirsin küser.
kıskanırsın huyun kötü der kıskanmazsın sen beni sevmiyorsun der.
sen kendi arkadaşlarınla bulurşursun onu ihmal etmiş olursun, o buluşur işte bizim kızlar ya olur.
sokakta başka kızlara bakacak olrsun gözünü oyar, başka adamlar ona baktığında hayranlık olur.

velhasıl kelam iki ucu boklu değnektir.
3 gün muhabbet edip bide akşam dışarı yemeğe çıktığınız andan itibaren çeyiz muhabbetine giriyolar.
bunlardan biri hayatınızdaysa dikkat edin, en kötü zamanınızda hiçbirisini yanınızda bulamazsınız.
sizi terk edeceği zaman, en kötü durumda olmanızı bekler.