bugün

türk kızları, rus kızlarının görümcesidirler...
yağlı olduklarından, serin havalarda erkekler kadar üşümezler...
eğer bir erkekte bir kıza karşı aşkvari duygular varsa, bu kız süründürür insanı, ama peşinden de koşturur.
kimi vurdum duymaz, kimi ulaşılamaz, kimi sevimli ve aklı başında. kısacası her türü doludur ülkede.

önemli olanı ise sevdiğinizi gerçekten de hissettirmeniz, eğer hissettirirseniz dünyanın en güzel kızıdır.
adamına göre kendini ağırdan satan tiplerdir. piç tipleri kendilerine bağlamak için yapmadıklarını bırakmazken, kendilerini seven adamı peşinde koştururlar, sonra da adam gibi erkek yok.

(bkz: müstehak size)
türk erkekleri tarafından türk olmakla eleştirilen kızlardır,genelde ikinci tercihtirler!
ülkemizde ailelerin fakir olması ve kızları bir an önce başlarından atmaya bakmaları sonucu 24 yaşını görmeden evlendikleri için geriye kalan 3-5 kıza 50 kişi kuyruğa girer.
en çirkini bile kendini kleopatra zanneder.kısa boylu,küçük göğüslü, koca popolu kıllı ve kara kuru kızlardır.%5 i güzeldir.erkeklerin kadın kıtlığında kuyruğa girmesi yüzünden kimseyi de beğenmezler.tanışmak için bile 7-8 ay süründürür peşimden koşsun egomu tatmin etsin hesabı ,ilgi duyduğunuzu anlasa bile hiç bir etpki vermez.aşırı ilgiden dolayı egosu fazl yüksektir. % 100 haksız bile olsa kabul etmez.
yenilgiyi asla kabullenmezler...
göz makyajını yapınca magirus farı gibi bakarlar...
sizi dinlermiş gibiyseler anlamazlar, dinlemiyormuş gibiyseler çok iyi anlıyorlardır...
üniforma onlar için etkili bir afrodizyaktır...
çoğu, göz atmak üzere eline aldıkları kitapların sayfalarını etrafına bakarak çevirir...
bokunu kurcalamaktan bıkmadığınız kızlardır.

yine de küçükken de bunlar toplar arkanızı, yetişkin olduğunuzda da.

bunlardan emdiğiniz sütle hayatta kalırsınız, kıytırıktan iki öksürdünüz diye bunlar başınızda geceyi sabah eder.

sonra bunların göğsünde ağlar, tüm nankörlüğünüzle bunları incitip ağlatırsınız.

yazdığınız kadar varlar yani. türk kızları.
erkeklerini nasıl elinde tutacaklarını iyi bilen kızlardır. ne varsa onlarda vardır.
aileler fakir olduğu için bir an önce evlendirip başlarından atmaya bakar bunları.
küçük yaşta kalın bir koca bulmaya şartlandırılırlar.çoğu konfor hastasır ve paragözdür.
24 ü bulmadan evlenirler.ortada kalan 3-5 tanesine de 50 erkek kuyruğa girer.gerçekten çirkin bir tanesi bana hiç gelmediyse 40 tane görücü geldi demişti.normal yaşamda asılanları saymıyorum.

kısa boylu, kıllı, kara kuru ve cahil olsalar da anormal ilgi gördükleri için erkeği hiç bir bedel ödemeden elde ederler...bedava olan şeyler gibi erkek de değersizdir onlar için.oldum bittim sevmem.
21. yüzyıldan itibaren güvenilecek, kız gibi kız modundan son hızla uzaklaşmış, uzaklaşmaya devam eden; ne yazık ki kaşarlanmış kız modelidir. genellemenin allahını yaptığımın farkındayım, ama böyle olmayan kız artık çok az çok.
dünya üzerinde "erkek dediğin biraz göbekli olmalı.." tezini savunan tek insan topluluğudur.*
toplu taşıma araçlarında cam tarafını seçerler...
ilgili entry eğer bir bayan tarafından oknuyorsa eğer; bayan yazan kısımdan, erkek okuyorsa eğer erkek yazan kısımdan yazıyı okumaya devam ediniz.

bayan: bakımlı oldukları, kendilerine güvenini sağladıkları ve birazda Allah tarafından bolca güzellik verilmişse çok güzel insanlardır.

erkek: daha üst level için;
(bkz: ukrayna kızları)
(bkz: rus kızları)
(bkz: hırvat kızları)
dünyanın en kıskanç kızlarıdır...
muhabbet kuşu-papağan ile bile saatlerce karşılıklı konuşabilirler...
dünyanın en kolay kandırılabilen kızlarıdır...
kimin kayığına binerlerse onun türküsünü çığırırlar...
yapılan tum kotu nitelendirmelerin nedeni turk erkekleridir.
(bkz: boyle basa boyle tarak)
toplumun yansımasıdırlar. annemiz, ablamız, kardeşimiz ne ise, diğerler kızlarımız da büyük benzerlikler gösterirler.
araba kullanma özürlüdürler, dikkatli oluna...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar