bugün

türk kızlarının düşünce yapısıyla söylenmiş ilginç cümleler. peşinen söyleyeyim: bu başlık türk kızlarını aşağılamak için açılmış bir başlık değil. aynısını siz de türk erkeği için açabilirsiniz. hepimiz saçmalıyoruz.

-aylar süren flörtten sonra:

''beni arkadaş olarak göremez misin?''

ya da sevgilim kızıyor durumumu beğenme.

gibi.
Recep tayyip erdogan in allah oldugu gercegi.
türk.
şu cinsiyetin belli olduğu pembemsi renkle süslenen kağıt parçasının anlamlaşmasını sağlayan bir uyruk aidiyeti olan türk. cumhuriyeti olan türk. kız erkek kadın adam ayrımı yapılmadan kazanılan ünvan, türk.

türk kızı.
önünde ata olan türk'ün kızları.
Afet inan, Sabiha Gökçen, Ülkü Adatepe, Nebile irdelp, Rukiye Ergin, Zehra Aylin ve fikriye.

kafalarının; cümlelerin ötesinde bir yerlerde hızla ve en doğru şekilde çalışacağı öngörülen ve evlat olan türk kızları.

ve beyler belki idrak edemeyeceksiniz ama biz o türk kızlarının kızlarıyız.
(bkz: benimle hiç kavga etmiyorsun)
(bkz: benimle hiç kavga etmiyorsun diyen sevgili)
--spoiler--
sövmüyorum artık ama küfreder gibi gülümsüyorum..haklısınız, öyle yoruldum ki, ilk defa toparlanmakta güçlük çekiyorum.
ama bir şeyi unuttunuz.! ben ne zaman bedel ödesem üstü kalsın demeden hesabı kapatmam... ;)
--spoiler--
allahım senin o manken gibi yarattıgın kız ateist ama sen bilirsin .s.s.s.s

(bkz: allaha trip atmak)
hayatımda hep az değer verilmesi gereken insanlara çok değer verişimdir değerleri değersizleştirip değerlerden değere koşturup değerin değeriyle oynayıp değerden degerler çıkartıp her iki tarafı x e böldüğümüzde sonuç ikidir.
Ehliyet almadan hayatı yaşamaya başlamamak gerek ;aksi halde sokaktakilerin durumu ortada. Bir zahmet stajyerlik süresi de uzun olsun bu ehliyetin.
genelde bizim türk kızlarının teknoloji konusunda bir yetersizliği var.
- aşkım bunu bozmuşmuyum
- bizim uydu kanalları göstermiyor gel bir bak.
- hayatım bilgisayarım açılmıyor.
- açıldı ama internet yok
- internet var sayfalar 1 saatte açılıyor.
- facebooka giriyorum şifre yanlış diyor.
- telefonumda hafıza olmasına rağmen yetersiz diyor dosya almıyor
- telefona gelen mesajları göremiyorum.

bu liste konu teknolojiyse asla bitmez. herhalde her cinsiyet kendine has çabuk öğrenilebilir kabiliyetler içeriyor. ama hiç öğrenememek bir türlü anlam veremediğim bir durum. tabi bu sadece bir genelleme. yoksa deli gibi bilgisayar kullanan, her türlü teknolojik aleti anında çözen çok kadın tanıyorum.
''seni hayatımda istiyorum ama bu aralar kafam karışık.''

yani diyor ki kulübede bekle. belki oyuna alabilirim seni.
+selam tanişabilir miyiz.
-ben tanımadıklarımla tanışmam.
Beni terkedersen önce kendimi sonra seni vururum..
genelde facebook ta fotoğraf açıklamasına yazılan, ben babamın tatlı kızıyım, minvalli cumlelerdir.
''Hayırlı bir kociş, göbüşlerimize bebiş.''

Bunu başka milletten bir kız söyleyemez, söyleyeceğine inanmıyorum ben.
(bkz: evlenmeden olmaz berkecan)