bugün

haklı bir düşünce olarak tüm türk erkeklerinin her daim içinde bir ukte olarak kalan şeydir. yavşaktırlar.
yavşaklıkları kendilerini basit bir reklama * satmaları ile bellidir:

"-ay chok sexylerrrr xde xd..."

bir basit reklama bile bu denli tepki veriyorsanız eğer kusura bakmayın. sizden ne eş, ne de güzel bir dost olur. hiçbirinizin gözümde zerre değeri yok artık. lanet olası xdciler.

daha da bir sürü tripler, ama ben seni arkadaş olarak görüyordum muhabbetleri, tepeden bakmalar, seven adama değil de yatağa atmaya çabalayan piçlere yavşamalar.
nedir lan bu?

nesliniz kurusun ulan nesliniz!!

edit: bok mu varda eksilediniz?
okul kantininde ardarda bi kaç kere cut lav((aynen bu şekilde cutlav cutlav diye söylüyordu) (jude law)) taş gibi adam ya diye figan eden kızı gördükten sonra benim de kurabileceğim cümle.
yani ne istediğini bilmeyen sürekli mükemmeli aradığını söylerken kendi mükemmeliyetinden hiç şüphesi olmayan kıza türk kızı denir.
(bkz: türk erkeklerinin abazanlığından utanıyorum)
birtakım yavşakların sözlükteki kızlara yalakalıkları uğruna, türk kızlarının yavşaklığından bin beter yavşaklığa düştükleri utançtır.
sözlükten sevgili bulunmaz koçum.
kıskanç bir erkeğin serzenişi.

hiç bakmayın öyle, sen de bakma. oha olm ya bu nasıl bir kıskançlıktır anlamadım gitti. kendileri açıkta iki göğüs, bacak gördüğünde ağzının suyundan geçilmiyor. normalde yüzüne bakılmayacak hatunları burada ilah ilan ediyosunuz resmen. yalanlayanın alnını karışlarım.

ayrıca reklamdaki erkekler gerçekten çok yakışıklı, çok seksi, çok çekici, taş gibi, kaslı kılsız tüysüz mis gibi erkekler. bu kadar beğeniliyor olması niye bu kadar battı onu anlayamadım. heeyy sana diyorum sana? evet sen! size noluyo olm? beğenen kızlar, sizin beğenmemeniz gayet doğal. ibne değilseniz tabii.

efendim? kıskandın? belli zaten belli...

edit: lan oğlum madem sende biscolata erkeği kadar yakışıklı, seksi, ve de adonis kaslısın ne bok yemeye türk kızlarına çamur atar durursun? kimse farkına varmadı mı bugüne kadar? bizim suçumuz ne?
öncelikle belirteyim "haklı bir düşünce"den sonrasını okumadım.
hayatına kendi deyimiyle "yavşak kızları"ı almış ve bundan yakınan bir yazar saçmalığından başka bir açıklaması yoktur diyip acıyası geliyor insanın. ayrıca utanılması gereken asıl konu genelleme yapıcam derken genelleme sıçmış olmaktır.
sözlük yazarlarının aslında demek istedikleri babında değerlendirmek lazım gelen söyleyiştir;
(bkz: türk kızlarının benden hoşlanmaması)
(bkz: anan gül baban şeker nerden çıktın gülbeşeker)
gerizekalıca verilmiş tepkileredir.
yarası olan gocunur. biscolata erkekleri kötü diyen olmadı. basit bir reklama bu denli abartı tepkileri birer yavşaklıktır.

erkeklere abaza diyen gerizekalılar da aynı yavşak tayfadan çıkma.
ayrıca kıskanmak için de aramızda fark olması gerek ama demi? neyse...
bazı türk erkeklerinin hiç düşünmeksizin vardığı ön yargılar sonucu kurduğu acınası cümledir. her türk kızını aynı kefeye koyup yavşak demek ne kadar doğrudur acaba dedirten bir cümlede olabilir.
(bkz: türk dişi bit yavrularndan utanıyorum)
haklılık payı olan cümledir. fakat baktığımızda türk erkeklerinin hatta türk diye de ayırmayalım erkeklerin yavşaklığı karşında devede kulak kalacaktır. bu yüzden erkekler kadınlara yavşak derken fazlaca düşünmelidir.
yavşakları ya da abazaları kız veya erkek diye ayırmamak gerekir. hele genellemeler hiç yapılmamalıdır. evet aramızda yavşak kızlar ve abaza erkekler çok sayıda mevcuttur malesef. ama onlar kendi hallerine bırakılmalıdır. tencere yuvarlanıp kapağını bulur nasıl olsa.

ayrıca sözlükte bu şekilde birbirimize düşmek çok üzücü bir durum gerçekten.
(bkz: türk kızları gitsin rus ve ukrayna kızları gelsin)
ingiliz kızları kadar yavşak olmadıkları kesindir. (Bilenler bilir) iğreniyorum be sözlük, ne varsa gene yurdumun içinde var.