bugün

(bkz: adamına göre muamele)
Edit:Başlık başa kalmış
mal gibi dururlar. atraksiyonu yoktur. heyecanıda yoktur. çünkü özde sex kültürü yok.

(bkz: türkiyede brazzers filmlerinin çekilmesi)
nihayet kendisine ulaştık dediğimdir.

(bkz: sevişmedik ama onun dışında her şey oldu) diyen ergen bulundu.
(bkz: ölü kurbağa)

hımm benzetmene sokayım.
henüz gerçek bir öpücükle karşılaşmamış olmalarından dolayıdır.
cuk oturmuş benzetme.
her kız için geçerli değildir, her erkek için aynı şekilde geçerli olmadığı gibi..
(bkz: ölü ya da diri kayarım ben buna) *
görsel
önemli olan ölüyü diriltmek değil mi?
mangalda kül bırakma, sonra da kadınını tava getireme.
geçin bu ayakları.
ölü taklidi yapayım belki gider diye düşündükleri için olabilir...
önce erkek diyor ve devam ediyorum.fıtrat bakımından erkek bir çok şeye kadına göre daha meyillidir.önce kadınını tanımak önemli olan.onu gönülden sevmek.kadınına sevgiyi öğretebilmek.erkeğini sadakatle seven bir kadın mükemmeldir.her alanda hemde.*
doğru bir tespit olmasa da ilginç bir benzetmedir..
aklıma takılan soru şu, yazar ölü kurbağanın yatakta nasıl olduğunu nereden bilmektedir..

(bkz: kaç kere ölü kurbağa ile yattın koçum sen)
tam tersi olunca da vay orospu derler.
sanki her gün farklı milletlerden kızlarla yatıyomus gibi konusan erkeklerin abazalıktan ve can sıkıntısından açtığı başlık.
sözlüğün en gerçekçi tespitlerinden biridir. vallahi bravo!
rus kızı ithalatıyla çözüme kavuşturulabilecek hadise.
sevişmesini bilmeyen türk erkeğinin suçu. önce eşini doyur sonra sen doy ama nerde sadece kendini boşlatma derdinde karş tarafı mal gibi görürse olacağı bu. ben ne kadar kadınlara bu konuda kızsam da suç hep erkektedir. erkek sevişmeyen ayak parmaklarından başlasın tüm sinir uçlarını hakereke geçirsin, adam gibi öpüşsün, parmaklarını masaj yapar gibi kullansın, kokusunu ve hissini eşine hissettisin bak o zaman ölü kurbağa gibi yatmakla suçlanan kadın nasıl aktif hale geliyor.
Sevişme konusunda, annesinden veya başka bir kaynaktan eğitim almadığından, sahaya çıkınca ne yapacağını bilememe durumudur bu.
önce aman seksi bilmesin bilirse orospudur diyenlerin ardından bilmiyorlar diye kendilerine laf ettikleri kızların uğradıkları haksızlıktır.
sen kurbağayı öpüp prenses yapamadıysan sorun sende.
erkeklerinde harikalar yaratmadığından ötürü kaynaklanabilecek durum.
(bkz: erkekler yakısıklı prenses!te bizmi öpmedik hocu)
(bkz: bilgi sAhibi olmadan fikir sahibi olmak)
ölü diri affetmeyen türk erkeğine mübahtır.
(bkz: ben parasını verdim eşşek gibi sevişiyoruz hatunla)