(bkz: cirkin kiz yoktur Bakimsiz kiz vardir)
Tek yapmalari gereken biraz kilo alip dar pantolon giyinmektir. Bak, guzellesti gitti.
Yerim lan hepinizi.
Teşekkürler. Sende Johnny Deppin Türkiye şubesisin zaten.
görsel
yanlis bilgi. troll-olta baslik.
ben tipsiz kız seviyorum, varsa tipsizliğine güvenen mesajlasın beybi.
(bkz: Hoşt)
Türk kızlarına laf etmeyin lan onlar bizim canımız, kanızım bee.
türk değilim yani cidden güzelim ve türk değilim aslında türk kökenliyim ama türk değilim.Herneyse işte. güzelim.
not:bu başlığı açarken kendini manu rios,francisco lachowski,bradd pitt,david beckham sandın herhalde.
40 kilo makyaj yapanların çoğu tipsizdir orası kesin.
Abi ne sizde ki bu Türk kızı düşmanlığı.
Yanlış tespit çok türk vatandaşı olup Türk olmayan birisi olarak çok Türk kızı hoplatmışlığım vardır ve bu konuda çok seçiciyim belli kriterlerim vardır, evet Türk kızları güzel olduğu için kendinizden gurur duyun.
türk erkeklerinden sıkça duyulan cümlelerden biri. her şey dengi dengine işte .
Türk kızlarının tipsiz olmasının yanı sıra götü kalkık, sevmeyi bilmeyen ve de yüzünde 10 kiloluk makyaj taşıyan kendini beğenmiş tiplerdir. Yurt dışına çıktığınızda ilk fark ediceğiniz şeylerden biride en bombastik kızın size yürüyebilme ihtimalinin var olduğudur. En nihayetinde lady gaga da tuvalete giriyor ve sifonu çekiyor. Sonuçta türk değil.
Her türk erkegi tipsiz dedikleri o kızlarla evlenmeye mahkumdur.
Olsun yine de giderleri var.

Not. Kürdüm.
fiziksel olarak kimseyi yargılamam. tipsizmiş şuymuş buymuş, bunları biz seçemiyoruz.
yobazlığa gelirsek, böyle olan kızlar var, ancak bunların evlendiği erkekler de bunlara denk değil mi zaten?
sen onlardan biriyle değilsen seni ilgilendirmezler.

türk kızı bizden olandır.
komşunun tavuğunu kaz sanmayın.
1.65 mi?
sen hiç bahçeli 7.caddeye çıktın mı delikanlı?