bugün

kızına ve kızın karşısındaki erkeğine göre değişecek durumdur.

(bkz: kim diyemiyormuş) *
istedikleri zaman müdahale ederler.
+hani dün hasta mısın diye sormuştunya warrior?
-evet aşkım neden öyleydin sarah?
+ver elini
elini bir anda bacaklarının arasına götürür. bak traş ettim ondan bitkin düştüm hadi sevişelim demek ister.
film izleyelim sende, birşeyler içelim sende, yemek yapıyım sana gibi kalıplarda kullanılır.
sussam gönül razı değil söylesem tesiri yok.
böyle bir durumda fermuar çözülmeli, musluğa conta takılmalıdır.
onlar demez, dememeli, aslında iki tarafta dememeli, denmez.

sevişmek eğer "mekanik" bir iş olarak görülüyorsa bir şey diyemem.

diyalog:

+kız: sevişelim mi ?
-er : olur.
+:hadi.
-hadi ne?
+ sen nasıl istersen?
- ii gel öpeyim o zaman.
+ellerini de kalçama koy.
- iyi, peki...

bu ne be.
----
baskılardan ötürüdür.
bunu dil ile değil hal ile göstermesidir ki bu da onları emsallerinden daha usta yapar.
Muhatap bulamamasındandır.
Kasap bir adama saçımı keser misin denir mi, denmez. Her işi üstadından beklersin. Yapamayacağını bildiğin şeyi birinden istemek kendini kandırmaktır.
şehir evsanelerinden biridir. yatağa atanı yataktaktan kalkana zor kullananı da günümüzde mevcuttur.
sevişirsin fahişesindir sevişmezsin kezbansındır içinden gelerek yaparsın güvenilmezsin belki de sürtük namussuzsundur, sevişmezsen sevmiyorsun denir birde kadınlara denir kafası net degil diye bi düşünüp kendinize baksanız ne istediginizi asıl siz bilmiyorsunuz aa pardon aslında biliyorsunuz evlenene kadar bütün kadınlarla yatıyım yalandan sevdigim diyim sevdicegim diyim herşeyini kısıtlayıp sahiplenmiş gibi yapıp sonra sevişen kızlar fahişe sevişmeyenler bizimdir işte bunlar acı ama gerçekler.
Sevişmek istiyorum dersen sana orospu denme olasılığı %100 dür. Sevgilin iki hafta sonra senin arkandan orospu diye konuşmaya başlar. Türk kızlarının kezban olması türk erkeklerinin şerefsiz olmasından kaynaklanır siz hiç amerikada seviştikten sonra sevgilisine orospu diyen erkek gördünüz mü? O kızlar bu yüzden kezban değil.
kesinlikle yalandır türk kızları sevişmek istiyorum diyebilir, tabi s.kip bırakmamak şartıyla evlenecekse neden demesin, bu solcular ise evlenmeden sırayla değişikli yatalım grup isterler inanç zayıflığıdır, gençlerimiz dikkat etmelidir.
orospu yaftası yiyeceğini bilen kadınların diyemedikleridir.
diyemeyeceği öküzleri seçmelerinden kaynaklıdır. yani yine kendi kabahatleridir hiç kusura bakmayın bacılarım. siz kendi tercihlerinizde bu andavalların ayrımını yapmazsanız bu kafalar asla değişmeyecektir. önce sen bu ayrık otlarını bir temizle, sonra bu sevişme olayına sanki seni aşağılayan bir durummuş gibi bakmaktan vazgeç sonra gerisi gelecektir. sevişmek istediğini söylemek bile abes olayın seyri neyse ona göre gelişecek zaten, seviştiği kadına sonrasında orospu diyecek kafadaki adamla işin ne?
hangi kız derki ? kurbağalarda bile erkek yanına gider ikna eder. sevişmek istiyorsa erkek davet ettiğinde evine gider serbest bırakır kendini. erkek zaten hep ister.
gerek toplum baskısı gerek çekingenlik nedeniyle türk kızlarının bu hususta direkt isteklerini belirtememeleridir.

bunun yerine o anlama gelebilecek " annem ve babam kayseri' ye gittiler, 3 gün gelmeyecekler. bize gelsene ders falan çalışırız " tarzı cümleler kurabilirler. eşşek olmayan bir erkek bu cümlenin altındaki sübliminal mesajı decode edebilir.
her kız için geçerli olmayan tespittir. diyenleri de vardır, diyemeyenleri de vardır. deme ve dememe olayı hatun kişi ile aranızdaki samimiyete ve güvene bağlı olduğu içindir.
ama esas kural ihtiyaçtır. ihtiyaç, güven, samimiyet.

not: bazı hatunlar sevişebileceğim erkek yok diye yakınabilirler sitem edebilirler, bu da güvenecek erkek bulamadıklarını kanıtlar. *
Çok cesur oldukları icindir. Sikişmek istiyorum diyerek son noktayı koyarlar. Hakkinda yalan yanlış yorum yapan yazarlara kapak olur bu sözleri.
Türkiye'nin her köşesinden süperego* mekanizmasının çıkmasından ötürüdür.
sevişmek istemesi ama güvenecek erkek bulamamalarından kaynaklanan durumdur.

not: kızlar da sevişmek ister. ama ama sı var her şey bu kocaman ama da saklı. o ama yı hak edersen, tamamdır.
Aslında gerçek olmayan durum. Valla gayet de diyorlar arkadaşım. Size dememişlerdir. Sen sevişmeyi sikmek olarak görürsen, kız da seviştikten sonra ona duyduğun saygıyı kaybedeceğini biliyorsa diyemez tabi. Önce sevişmek istiyorum diyen kızı yargılamamayı öğrenin ondan sonra zaten söylerler.
(bkz: türk kızlarına sevişmek istiyorum dedirtememek)
(bkz: kızların sevişmek istiyorum yerine mahmut demesi)
türk erkeklerinin onlar hakkında ne düşüneceğinden korkmalarından kaynaklanan acı durumdur.toplum zihniyeti yüzünden böyle de düşünebilirsiniz.
Türk erkeklerinin hakkında hemen '' orospu '' diyecektir. O yuzden demiyordur belki.