bugün

(bkz: ver coşkuyu)
bir çok türk erkeğinin abazan olarak ortada dolaşmasının sebebidir. cinsellik eğitiminin türkiye'de ne kadar az verildiğinin göstergesidir. (bkz: hala tabularla yaşamaktayız)
+hadi ayşe tekrarlıyoruz.
-tamam kamil.
+ay
-ay
+vana
-vana
+sek
-sek
+syu
-syu
+harikasın ayşe
-sende kamil.
(bkz: bu tünelin ucu bombok bi yere çıktı)
türk erkeğinin sürekli sevişmek istiyorum şeklinde davranmasından kaynaklanan durumdur zira türk erkeği kız se dediği anda 8 fantezi gücündeki beyinciğini çalıştırmaya başlar.
erkekten yiyeceği kaşar damgası yüzündendir. türkiye de ve bir çok anlayışsızın içinde yaşadığından dolayı olaylara artık hep karamsar bakmaya, içindekileri dışarı çıkaramamaya başlamıştır. sevdiği insan tarafından, istediği bir şeyi söyleyemeyecek duruma gelmiştir, bu yüzdendir ki sevdiğinin gözünde hiç olmadığı halde, kaşar olarak etiketlenmek istememektedir.
türk erkekleri ne zaman götlerine değil dudaklarına bakarsa,
ne zaman göğüslerine değil gözlerine bakarsa,
o zaman duyabilirler işte,
sevişmek istiyorum sözünü.
gibi.
belki.
ama.
-sevişmek istemiyorum ama kaşınıyorum... beni kaşırmısın hilmi?
cagdaslik adina yüz karasidir, muassir medeniyetler duymasin.
--spoiler--
.........
-hem menepoza girmeden son günlerimi senlen geçireyim dedim kazım
+bitin mi kanlandı hatçe
-içlik de vücuduna iyi yapışmış ha, spaydırmen gibi görünüyon
+spaydırmen dedin de aklıma geldi hatçecim, sen gittikten sonra ben hep böyle düz duvara tırmandım ha!
-o zaman ağlarınla ör beni kazım!
+sapık mısın lan sen
-baa küfret!
+ne diyeyim?
-bana küfret bana gerizekalı de! adımı söyle hatçe de malsın de
+ya böyle sapkın fantezi mi olur allahını seversen yürü git yaa!
--spoiler--
turk penisinin daha henuz start finish duzlugunde motorunun yanmasindan ileri gelir.
(bkz: ingiliz kızlarinin sabah akşam sevişmek istemesi) **
yalnızca bayanlara nasıl yaklaşması gerektiğini bilmeyen erkeğin yakınabileceği olay. sen hem sevgilinle sevişmek iste, hem de karım bakire olsun de. kız nasıl gelip de sana "ben sevişmek istiyorum" desin? derse de sevişip ondan sonra "ya bu geldi bana sevişelim dedi. e başkasına da der o zaman. yok lan yok olmaz bununla." deyip terketmeyecek misin? edeceksin, gözünün yaşına bile bakmayacaksın. sen böyle dengesiz davranırken kızdan nasıl böyle bir adım atmasını beklersin a adam?
(bkz: sevişmeden uyumayalım)
yıllar geçmesine rağmen beceremedikleri bir problem
hala "tevşimek titriyorum" diyorlar çok zorlarsan "kepişmek pitliyorum" diyorlar
olmaz "sevişmek istiyorum" diyeceksin.

biraz daha zorlarsan kaçarlar. yalnız ne dediyse onla idare edip sevişmeli.
dedikten sonra erkek tarafından şıllık muamelesi görmesinden çekinme hadisesi. bu suç biraz erkeklerin.
sevişmek istiyorum derse kaşar , motor oluyor , diyemezse baskı altında , cinsel özgürlüğüne kavuşamamış oluyor. bir karar verin!
(bkz: sevişmek istiyorum)

gelen pmler üzerine edit : ben erkeğim ulan !
(bkz: haydi kizlar okula)
şeyi ağızlarına tıkıyorsunuz. lafı. ondan sebep.

bir sözlük fantezisinin daha sonuna geldik.
erkeklerin hayalindeki kadin imgelemesinin ürettigi bir kadindan yola cikilarak üretilmis bir elestirimsi düsünce.
valla benim de gözlemim normal sartlarda bütün kadin milletinin, milliyeti ne olursa olsun, "orospuluga" normalden asiri bir meyil göstermiyorsa, abazalar gibi "hadi yaaa yok mu beni s.keeenn?" diye bagirmayacagini söylemek zorundayim. almanya´da da kadinlar, tamam sevisirler falan ama, öyle uluorta erkek arkadasina bile öyle acikca belli etmezler. yani benim bi sürü milletten kiz arkadasim oldu simdiye kadar, daha tutup da hicbiri bana öyle direk "sevismek istiyorum" demedi. yani sevisirsin, gönlü varsa zaten yapar, gönlü yoksa "tecavüzcü" diye solugu karakolda alirsin. bu biraz "erkeklerin hayalindeki ideal kadin tipi" seklinde bir durum olmus bence. belki de bilincaltlarinda sevismeyi mütemadiyen "annelikle" "hamilelik" gibi cok mesakkatli seylerle ilintilendiriyorlardir. öyle yapiyorlarsa cok da haksiz sayilmazlar "simdi sevismek istiyorum de, hamile kal, aldirsan bir türlü aldirmasan bir türlü zictin kizim bari hic agzini acip da sevismek istiyorum deme" diye düsünüyorlardir (ben kadin olsam kesinlikle her sevismeyi böyle acayip bir sorumlulukla ilintilendirirdim). bence bunun türk kizlariyla degil de daha cok kadinlik kodlariyla ilgisi var. biz erkekler o kodlari bilemeyiz. ama iste "gönül isterdi ki..."
ihtiyar teyze muhabbetlerine kulak misafiri olduğunuzda bu tezin çürütüldüğünü göreceksiniz.
-duydunmu handanın kızı taksici mahmutla kaçmış.
- anam devir değişti;artık kızlar oğlanları ayartıyor, o kızı pek bi hoppaydı benden duymuş olma.
+tevitmet ittiyorum
-ne diyosun? ne?
+tevitmet ittiyorum..
-allah belanı versin ayten bi sevişmek istiyorum diyemiyosun ya!
+hem benim adım ayten değil ayten.
cumleyi tamamlamalarina gerek kalmamasindandir.

- mahmut ben sevismek ist...

+ mmppfhhmuckk..(yumulma efekti babam afedersin)
türklerin tarihinn dönüm noktalarından biridir karahanlılar dönemi..o dönemden sonra türk toplumunda kadnın yeri saygın olan yönetici konumundan ikinci sınıf sıradandan daha aşağı ve umursanmayan bir insan konumuna düşmüştür..niye mi diyemiyor, cevabı uzun uzun yazmaya da gerek yok çok basit :

(bkz: islamiyet)

insanların evrensel doğrular ve yanlışlar yerine din saçmalıklarının belirlediği dogmatik günah- sevap ilişkisiyle yetiştirilmeleri..bu konuda islamiyet birinci, hristiyanlığın katolik mezhebi ikincidir..yazık..
güncel Önemli Başlıklar