bugün

artık pek kalmayan diyemeyiştir. erkekten önce davranan kızlar çoğalmıştır.
Kendi kendilerini tatmin etmek zorunda kalmaktadırlar. Yazıktır günahtır.
geneli suçlamamak gerekir. bu söyleneni ancak kezbanlar yapar. kadınlığının ve özgürlüğünün farında olanlar bunu rahatça ifade ederler. neticede suç değildir. söyleyemeyen kız söyemese de yapar bir şekilde. hepimizin çevresinde vardır. hatta, sözlük erkeklerinin şu anki ya da geçmiş kız arkadaşları arasında bile vardır kucaktan inmeyip bakire takılanlar. işte, asıl korkulması gereken onlardır. çünkü, "sevişmek istiyorum." diyen kız onlar gibi iki yüzlü değildir.
ilerde benim kızımın da dememesini sağlayacaksa sorun olmayan durumdur. söylemeyi geçtim, uzunca bir süre sevişmek istemese daha da güzel olur.
turk erkeginin sokakta her gordugu bayana orospu ve kaşar yakıstırması yapıp orasını burasını kesip abazalıgının dibine vurdugu baslıktır.
Bu tarz konulara girdiğinde kapatalım demesi ve bunun üzerine konuşmanın devam etmesi halinde sizden daha fazla cüretkar cümleler kuran hatun kişiler.
bastırılmış duygular.
sanki sevişiyolar da, dile getirmeleri sorun. sevişsinler dile getirmeseler de olur bence, kendiliğinden alır yürür demeseler de *
yalandir. turk kizi sevismek istese bile bunu maymun turk erkegine soylemez emin ol.
yani senle alakali bu muamele.
cunku senin nasil bir gerizekali oldugunu, ve arkasindan "aaa yollu bu" diyecegini biliyor hislerini ortaya doktugunde.
yabanci erkeklere hicte oyle olmazlar merak etme.
hatta konserlerde ic camasirlarini bile atarlar.
yanlış önermedir. birden fazla kez açıkça sevişmek istiyorum diyen kız tanıyorum.
illa söyleyelim mi daya erkeğim diye cevap verecekleri durumdur.
her şeyi erkeklerden beklemeleridir.
Türkiyedeki erkeklerin bu denli açık davranan kadınlara orospu yaftası yapıştrmasından kaynaklanıyordur. Haliyle "türk kızları da kendinii bi bok sanıyor" tribine girmeyeceksin. Ortamı bu hale getiren senin gerzek mantığın.
toplumsal baskıdan dolayıdır.
Demezler, bahane üretirler.
yaşamak istemesinin daha ağır basmasındandır.
diyene rast gelmemişlerin öyle sanmasının normal olduğu durumdur.
+ sadece sarılıp uyuyacaz bükücan, taaaağğğmmııı?
- tamam aşkoş*
+........
-........
+ ühüüü, ama hani sadece uyuyacaktııık bükücaaan, ühüüüüü
- sevişelim demedin mi gece kulağımaa?
+ ıgıg bükücaaan, türk kızları sevişmek istediğini söylemez.
kahtalı mıçı nın türk sanat müziği söyleyememesiyle aynı değerlere sahiptir.
altyapı meselesi.
toplumsal baskıdandır. kültürümüzün baskıcı olmasındandır.
kendilerine karşı danışıklı dövüş uygulamalarındandır. gözlerinden okunuyor, onlar da istiyorlar ama işte ah ah...
baskılardan, samimiyetsiz ilişkilerimizden, kadının azgın erkeğin ise bıçkın olarak gözükmesindendir.
e diyince de orospu oluyoruz erkeğin götü kalkıyor falan böyle saçma şeyler oluyor.
diyenleri vardır mutlaka size denk gelmemiştir bir de kadınların ima yapmayı daha çok sevmelerinden kaynaklı olabilir.
biz erkekler gelip bize seni seviyorum diyen kızlara kesin yolludur lan bu diye bakarsak kusura kalmayın da sevişmek istediğini de söylemez hiçbiri. hem o ne lan öyle bir anda olur bu iş. oldu olacak alarm kuralım hayatım seks zamanı yatağa gel hadi mi desinler.