bugün

+ ben güzelsem arkadaşlarımı da güzel kızlardan seçmeliyim.

+ Kadınlığımı kullanıp tanımadığım insanlardan otobüste yer, kuyrukta sıra tırtıklamalıyım. Bunun adı da karaktersizlik değil, "e olucak o kadar" olmalı.

+ bu entry benden bahsediyorsa, hemen eksilemeliyim.

+ ben çirkinsem, kocaman götüm olsa bile, 90-60-90 mış edalarına bürünmeliyim.

+ sevgilim olmasa da, kimse siklemese de, sokakta tek başıma yürürken birilerine telefon edip "yalnız değilim birilerine vurduruyorum yoksa sen hala yalnız mısın" subliminal mesajını vermeliyim.

+ bakireliği bahane edip g.tten vermeliyim.

+ şişman olmak çok doğal bir şeymiş ve insanlara sadece özgüven kazandırıyormuş gibi davranmalıyım.

+ ben şöyleyim ben böyleyim benim şu özelliğim var benim bu huyum var gibi her cümlenin kıçında başında "ben" demeliyim "ben" !!1bir!1!

+ yolda geçerken gördüğüm kız arkadaşlarımın hepsine "saçların ne güzel olmuş cınımms" "ayakkabın ne kadar güzel cicişkomm" demeliyim.

+ facebook fotoğraflarının altına en az bir defa "cnm bnm bn de sni seviorm" yazmalıyım.

+ gördüğüm her yakışıklı dizi-film karakterine aşık olmalıyım.

+ alışveriş merkezlerinde sadece almayacağım ürünlere bakmalıyım.

+ zengin koca bulup götü sağlama alma düşüncemi her daim taşıyıp, hiçbir zaman kabullenmemeliyim. inkar etmeliyim.

+ Ne kadar boktan bir işim olursa olsun, asgari ücretle bile çalışsam, o iş yerindekilerin ekmeğini yediriyormuş gibi çalışanların hepsine artistliğimin bini bir para olmalı. iş yeri sahibiymiş gibi davranmalıyım.

+ eski sevgilimi arayınca arkadaşça yaklaşıyor numarası yapmalıyım, o ararsa cevap vermemeliyim.
Para, para, para.
nutella , bıyık.
pis kokan kremler kullanmaları.
güçlüyüm taktikleri, sevgilimden ayrılsam da güçlüyüm, en iyi arkadaşımdan kazık yesem de güçlüyüm, kocamdan dayak yesem de güçlüyüm, bir ezilmeme, bir tek taşımı kendim aldım klasiği tüm kızların saplantısıdır, hele birde kendi parasını kazanıyorsa elimi sallasam ellisi kariyerime çalışayım hepsi arkamda dizilir zaten saplantısıdır.
yüzlerine at bokundan yapılan o pis makyaj malzemelerini sürmeleri.
bmw, nutella, intense, o çikolata kokulu ağır iğrenç parfümler, safoloz kaz gibi yolunacak türk erkeği.*
yemek yemeye her gidişte diyette olduğunu söylemeleri.
evlenmeden vermez, ama sevişir.