bugün

babasına özenen kız durumu.
türk erkeklerinin, göbekli, yağlı, bakımsız olması kadar olmaması gerekendir.
Hiç unutmuyorum 8.sınıfta dershanedeyken bir mayıs günü hava sıcak yanımda oturan kız etek giymiş ben kapri tarzı bişey, bende olmadığı kadar kıl kızın bacaklarında var ya o kadar miğdem bulandı ki tenefüste yer değiştirmiştim gibisinden yaşadığım bir örnek vermek doğrudur.
- hiişşt kaşar ! yolarım senin bıyıklarını hee kaltakk!
iğrençlik abidesi.
"am bulmuşsun kıllısını istiyorsun" diye türk erkeklerinin çok kullandığı özlü bir türk atasözü varken bana bunlarla gelmeyin.
ırkı rengi dini yok baba bu işin...
kız dediğin bakımlı pırıl pırıl olur...
yabancı kızların edep yerlerinde tonla kıl tüy var hatta onlarla üçgen daire bilmem kare şekilleri yapıyorlar da, türk kızlarının yüzündeki iki tutam kıl mı ( ki ben görmedim) kötü göründü gözünüze denecek kişisel görüş.
Sokağın ortasında, şeyini sağdan sola almak için pantolonun önünde delikler açan bir erkek toplumuna, bıyıklı sakallı kadınlar katlanabilir sadece. *
hakiki kızdır. hele bir de sakalına bıyığına bakım yapıyorsa, üüfff, yenir yenir.
yazılması konuşulması gereken onca şey varken , yapılması gereken onca çene kemiği ağrıtacak geyik muhabbeti varken 20 yaş ortalamasına sahip olduğuna inandığım sözlük yazarlarının yaş ortalamasını 12 den aşağı çekmeye çalışmaktan başka bir anlama gelmeyen entryler silsilesidir . Isıtılıp ısıtılıp tekrar önümüze gelmesi en sıkıcı olan yanıdır .

(bkz: türk kızlarının sakallı bıyıklı olması)

(bkz: türk kadınlarının çirkin olması)

(bkz: türk erkeklerinin tipsiz olması)
tavsiyem sakallarının aralarında boşluk olan varsa tıraşdan sonra sarımsak sürmeleri sakallar fışkırıyomuş öyle diyolar.
bazılarının favorilerinden del piero' ya özendiğini anlıyoruz.
bu kızlarımızın hormonel bozuklukları vardır fakat erkeğe benzeyen kadına kadına benzeyen erkeğe lanet edilmiştir . o halde bende şöyle bir şey söyleyebilirim kadınlara benzen erkek nasıl ? sakal tıraşlı kadın ciltli erkekler sizlerin özrü nedir ? peygamber sünnetine muhallifsiniz ? erkekliğinizden şüphe uyandırmayın ..
hiç yakışık almayacak durumdur.
bıyıklarıyla 'pala şamuran' lakabını rahatlıkla yapıştırabileceğim bayanın kadın hastalıkları ve doğum uzman doktoru olduğunu öğrendiğim günden beri bilirim ki terzi kendi söküğünü dikemezmiş. kardeşim allah bilir hastalarınıza günde 22959685963 kez hormon vs. tahlili yaptırıyorsunuzdur keşke hayrına bir de kendine baktırsaydın.
yanlış önermedir. kıllı olanlar kürt kızlarıdır.
bu kadar çok jilet reklamı yaparsan böyle olur.
abazalıktan düz duvara tırmandığınız zamanlarda görünmez olur o sakal bıyıklar birden.
kürt kızlarının türk sanılması sonucunda oluşan yanılgıdır. genetik olarak ta kıl bakımından, çıplak gezse kazak giymiş gibi gözükecek kürt kızı ile kimse kıl yarışı yapamaz.
(bkz: sakallı bıyıklı kürt kızı)
toplum dinamikleri dolayısıyla ortaya çıkan durum olduğu düşünülecekken gidilen farklı yerlerden çıkartılan sonuçlara göre böyle olmadığı ortaya çıkan durum.

gürcistan'da yaşayan kadınların türk kadınları gibi bayağı bayağı bıyıklı ablalar olması daha kapalı toplumlarda görülmesi gibi bir genelleme yaptıracakken, iran'da tersine durumun olması, aksine gayet kadın gibi kadın olmaları durumu enteresan bir hale sokmakta. isviçre'de bile kantondan kantona insanların farklılığını görmek bu kıl mevzusunda bir karışıklığa yol açabiliyor.

uzun lafın kısası; bakım için fazla zaman ayrıldığında "kevaşe lan bu" vs "bıyık değil abi tüy bunlar" saçmalığının bir sonucudur bazen, fakat maalesef acı bir gerçek olduğu sonucu da değişmiyor.
bu kızları tasvirleyen erkeklerin nerede yaşadığının merak konusu olması gibi bir şeydir.
ya benim etrafımda böyle kızlar yok veya dışlanmış erkekler dışlandıkları yerlerde bunlarla karşılaşıyor.
hormonsal bir sağlık problemi yoksa ki şahyet, hiç bir kıza yakışmayan durumdur. ''askerde iken çarşı iznine çıkıldığında, yokluktan pek bir sorun teşkil etmeyen kız modeliymiş''. arkadaşımın bir anektodudur, efenim...
türk kızlarına bıyıklı diyen şakirt, kate upton'ın bıyıklarını görmemiştir.

görsel
türk kızlarının sakallı bıyıklı olması demeyelimde; bakımsız kızlar diyelim. sadece türklere özgü bir durum değil bok atmaya gerek yok amk.
Sürekli kendi ırkını yermekten zevk alan birisinin kurduğu cümledir. sakallı bıyıklı kızlar elbette vardır ancak bunların hepsi türk değildir.