bugün

Öyle öğretilmiştir.Ayıp,günah,yasakla büyüyen bi kızın rahat ve asude olması beklenemez.
Abazan apaçi erkek sayısının fazla olması...
türk erkekleri tarafından şımartılmalarıdır. pelin saçını iğrenç boyatmıştır fakat pelin güzeldir. fakat pelin arzu edilendir. faruk azmıştır. her türlü götünü kaldırır. "canım çok yakışmış boşver sen onları" der.
kendilerine sormak lazım.. çıkıp, 'ey erkekler biz şu şu sebeplerden dolayı kaprisliyiz' diyen kız tarafımızdan
goddess mertebesine ulaştırılacaktır.
çevre baskısı.
bir de ego var.
unutmadan eğlenmekte var.
tabi ki şu da var... neyse çok varmış.
"Peşinden çok koşturursun. Seni rahat bırakmazlar. Elini sallasan ellisi. Kendini yorduğuna değmez sana erkek mi yok" Cümleleriyle büyüdük. Kaprisli olmamak için çaba lazım.
Bu kadar abazanın olduğu bir ülkede onlarında kaprisli olması gayet doğal.
kendilerini biricik ve çok güzel sanmaları.
türk erkekleridir.
Kendi ellerinizle canavar yarattınız alın uğraşın artık.
(bkz: arz talep)
Erkeklerin asiri ve yersiz ilgisi.. Unutmayin kaldirdigimiz her gotun pilotu biziz..
türk erkeklerinin abazanlığından kaynaklanır.
not: be kardeşim azıcık tutun şu şeyinizi de bir yerleri kalkmasın şu kızların.
türk erkeğinin abazanlığı, hiç yok değil demeyin bana. sen kaldırmadın, ben kaldırmadım kim kaldırdı ulan bunların götünü bu kadar?
cinsel organlarının olması.
başka da sebebe gerek yok, cinselliğe aç bunca adam varken.
Türk erkeklerinin kiclarini cok kaldirmasindan dolayidir.. buradaa cok acayip insanlar var, yolda sifatlarina bile bakmayacaklarim burda kendini prenses sanmakta. Sirf meraktan bir sey sorarsin ya potansiyel sapık muamelesi gorursun, ya abaza.. ya da cevap vermeyip cool takildigini sanarlar.
Kesinlikle herkes icin soylemiyorum, ama genel konusmak gerekirse böyle sanirim..
gelecek nesillere bi atasözü.
çirkin karı kaprislidir.çünkü güzel kadınların kaprislerini erkekler görmezden gelir.
türk erkeklerinin aşırı yavşak olmasına bağlanabilecek sebeplerdir.
erkeklerin gereksiz ego tatmini yapması ve tabiki toplumdaki yersiz ve salakça düşünceler.
türkiye'de güzel kız sayısının az olmasından dolayıdır.
türk erkekleride kaprisli olsun ister, çantada keklik kızları kim ne yapsın. kaprisli olunca kıymetli oluyo.
salaklar çünkü.
Erkek jargonuyla; "verebilitesinin az olmasından" kaynaklanmaktadır.

Vermiyorsa kaprislidir, aptal ve yobazdır.

Veriyorsa kaşardır, cinsel uzvu var diye kendini bir şey sanıyordur.

Türk erkeği çok üstün bir erkek güruhu da değil ki türk kadınını bu denli acımasızca eleştriyor.

Böyle erkeğe böyle kadındır.

Ayrıca beyler, rus'u översiniz ama cenazenize türk kızı gelir.
Türk erkeklerinin fazla ilgi alaka göstermelerinden kaynaklanan bir durumdur ve(ya) Türk kızlarının kendilerine olan özgüveninden kaynaklanır.
Şımarıklık..
Şımartılarak büyütülmektir.