bugün

Eziklikten. Ezik olmadıklarını kanıtlamak için.
Göt çevresinde azalan yerçekimi katsayısı. evet.
Squat diyesim var ama..
karşısındaki erkekle alakalıdır.sen ne kadar eziksen o kadar götü kalkar.kız denen şey erkeğin ilgisine muhtaçtır.hala bunu anlamayan muhatap olmasın kızla falan amk.tipinizi beğenmemiştir öyle davranır.sikinde değilsinizidr öyle davranır.sevince öyle değil. elde edemediğin köpeği olur elinde olana nasa roketi gibi tepki verir dünyamızın yörüngesine yerleştiğini görürsünüz.
çünkü içlerinde unutmuşum. evet.
türk kızı olduğumuz için her hakaret mübahtır. aynen (!) . (sen götü kalkık olana denk gelmişsindir. benim anneannemin ne suçu var ulan! )

edit: neden eksilendiğimi pek anlayamadım açıkçası. takmışsınız türk kızının bir şeylerine. ingiliz, rus, fransız, amerikan, felemenk ve daha bir sürü milletin kızlarında elbet kişiliği değişik ve fazla pohpohlanmaktan totuşu kalkan şahsiyetler vardır. bir milletin erkeği kendi milletinin kadınını kötülerken neden başka milletlerin kadınlarını yüceltir sanırım hala bilinmiyor.

(bkz: sebebi neydi ki)
genelleme yapmamak gerekir. genelleme yapmayınca da türk olmayan kızlarda da rastlanan durumdur.

(bkz: gereksiz başlık)
Olum vizyonsuz bir şekilde her deliğe saplamaya çalışıyorsunuz.

Az vizyon sahibi olun.
(bkz: squad)
standart tipi olan her kıza dünya güzeli, prenses muamelesi yapan türk erkekleridir bunun sebebi.
hepsininki öyle değil. ama öyle olanlar var çünkü şımartılmışlar.
(bkz: herkes aynı hayatta)
(bkz: kendini bir şey sanma)
Muhtar doğru söylemiş alaturka toalet e işeyip sıçtıkları için.
kuyruk yağının özgül ağırlığından dolayı.
Sizin gibi abaza erkekler yüzünden. En çirkin kızların dm kutuları bile sizin gibilerin mesajlarıyla dolu.
Dünyanin neresine gidersen git yavsaklik yapan erleğe kimse bakmaz.
herkes söylemiş tekrar edelim erkekler yüzünden.

en çirkinine bile yardırıyor millet en ortalaması bile kendisini epey güzel görüyor haliyle bir yanılsama yaşıyor. bazı kızlar bunun farkında bazıları değil.

ben durumun bu kadar ciddi olduğunu görece çirkin diyebileceğim ( dış görünüşüyle yargılamıyorum kendilerini çok severim durum belirtiyorum ) yakın 2 normal kız arkadaşımla bu mevzuları konuşup mesaj kutularını görünce anlamıştım. hep derlerdi ama bu kadar beklemezdim.
Ergenlik yıllarımda kadın algısının biçimlenmesinde en büyük etkenlerden biri olan babam (aile, sevgili, çevre) "çocuğu hırsız eden babası, kadını orospu eden de kocasıdır" derdi...

Kadın, tâbi ki genetik acizlik, aşağılık duygusu, ikinci sınıf insan olma düşüncesine benzer kimliği ve kişiliği oturmamış insan davranışı sergilenir.

Tipik olarak savunma mekanizmasıdır bu göt kalkma durumu.
Bu göt kalkma durumu; iki arada bir derede kalmış, batı ile Doğu arasında, sosyal yaşamında günlük hayatında arap Kürt Türk Ermeni Rum kültür çorbasına dönmüş (kültür mozaiği, sentezi diyemiyorum) bir toplumda kişilik ve kimlik oturmadığı için davranışa yansır.

Kadın özelinde bu daha da çarpıcı bir yansıma yapar. Kendini sahip olunacak mal gibi sunan, birey olamamış, tüm ekonomik idare sorumlulukları erkeğin üzerine yıkan, aile olmada kendini bir meta durumuna getiren kadının savunma mekanizmasıdır göt kalkması.

Toplum içinde veya kendini sunduğu, kendine sahip olacak kişiye kendini değerli gösterme, kendine bir yer, bir kıymet değer biçme davranışı, sergilediği davranış ile kendini ne kadar değersiz gösterdiğini bildiği için haklılık pişmanlık davranışıdır bu göt kalkması.

Ama ben kadınım.
Evet, ben de erkeğim.

Erkek değil misin? Yapacaksın.
Sen de kadınsın, sen de yapacaksın.
Sen ben kadın veya erkek olmamız önemli değil, cinsiyetten önce insanlık gelir, unutma.

Bunu diyemeyen böyle davranmayan bizler kadınları böyle aciz gösteriyoruz.
Onlar da böyle davranıyor.
şimdi biz 5 milyon tane suriyeliyi ithal etmek yerine 5 milyon tane ukraynalı kızı ithal etseydik ülkemize. işte o zaman kızlar, erkeklere karşı bu kadar üst perdeden konuşmazdı. piyasa değerleri düşerdi.

piyasada bir tane kız varsa on tane de am uğruna her şeyi yapacak amcılar var.
bu türkiye için geçerli bir sıkıntı. almanya da durum böyle değil mesela. alman kızlarının bin kat daha güzel olmasına rağmen böyle bir durum yok.

lisenin 2 senesini türkiyede, kalan iki senesini almanya da okumuş biri olarak söyleyim ki türkiyede ki okuduğum sınıfta kız var ama kız yok. almanya ya gidince cidden gerçek kız gördüm.

eli yüzü düzgün, sarışın vs. almanlar bin kat daha güzel ama bilin bakalım sikim kadar tipi olmayan, götü kalkık,erkeklerle üst perdeden konuşan, hayattaki tek başarısı seks yaptığı erkeklere zevk yaşatmak olan hangi ülkenin kızları acaba ?

not : tamamen objektif bir bakış açısıyla söylüyorum bunları. yoksa memleketimin insanını niye gömeyim? bu görüşüme katılmıyor olabilirsiniz. sizin katılmamanız, doğruları değiştirmeyecek.
genç oldukları için.
Yaşlanınca sarkıyor hepsinin poposu. Hiç 20'lik götle 50'lik göt bir olur mu?

(bkz: pörsümek)
abaza ve emekli dayılar egolarını tavan yaptığı için. mesela önceden kız a 5 talip vardı 4 tırtsa 1 i ni seçerdi. şimdi beni beğenen 2 bin kişi var yapram elimi sallasam ellisi diyorlar.

ha beğenenler zekasını kisiliğini değil götü memesi için beğeni atıyor bir umut verir vb. kız şişman çirkin eleman yorum atmış prenses hanım çok güzel ve narinsiniz.
aslında erkekler bu tavırları pek yemiyor; ihtiyacını görene kadar yermiş gibi yapıyor. o göt kalkıklığının sevimli göründüğü zamanlar çok kısıtlı. erkek eğer ağır salak değilse alacağını aldıktan sonra basıyor gidiyor.

erkek kadın fark etmiyor, hak edilmeyen, üzerine çalışmadığımız hiçbir özelliğimiz, bizi çekici yapan hiçbir nitelik çok uzun süreli olmuyor ve muhakkak bir burukluk bırakıyor geride biterken, azalırken ya da. ama bizi çekici kılan şey muhakkak bitiyor. en azından o kişinin gözünde eskisi kadar değerli olmuyoruz. başkasının gözünde yeniden değerli olabiliriz fakat hayat o kadar uzun değil.

bazı kadınların öfkesinin sebebi de bu; hafiften anlıyorlar kandırıldıklarını. hiçbir mericin sonsuza kadar kalmayacağını ilk fark ettikleri an değişmeleri gerekirdi. "ha, demek ki hayat böyle bi şey değilmiş" deyip çark etmek lazımdı. yapamayanlar bağımlılar. sapkın bir ruha sahipler. yeniden dikkat çekmek için bütün güçlerini kullanıp farklılaşıyorlar. sahte bir farklılık yaratıyorlar kendilerine. "ben öyle değilim .s ben diğerlerine asla benzemem .s ben var ya mor saçlı bir pirensesim .s" bu gibi saçmalıklarla farklılığını korumaya çalışır sonra silinip giderler. kime karşı? bunlara hiç ihtiyaç duymayan, gerçekten içsel olarak diğerlerinden farklı, normal görünen, aşırılıktan uzak o gerçek kadına...

zaman erkeğin lehine işler; otuzuna da gelse erkek erkektir. hatta daha erkeksidir. daha naiftir. daha anlayışlıdır. daha çok şey biliyordur. zaman erkeğe yarar yani. yüzü oturur, karakteri, duruşu. kadında gençlik hayati bir öneme sahip olduğundan bunun hayati durumun sosyal bütün zararları bizzat ona yöneliktir ve sürekli tahrik edilir bu sosyal baskı tarafından.

bu çemberin dışında bir varoluş ancak çok idealistseniz mümkündür; idealist bir kadının ne yaşı vardır, ne de öteki tarafından onaylanmaya ihtiyacı. koca da arayacak değildir. kendi başının çaresine bakmayı bilir. en ama en çok da bu kadınlardan nefret edilir. hemcinsleri onu asla içten bir şekilde sevemez. ancak aynı kafadaki biri onu anlar.

kızlarımızın yarına dair bir planı asla yok. plan yoksa savrukluk vardır. plan yoksa amaçsızlık vardır. plan yoksa disiplinsizlik vardır. plan yoksa gerçeklik algısı yoktur. plan yoksa instagram vardır. plan yoksa tivitır vardır. plan yoksa layk manyaklığı, beğenilme hırsı, sürekli artan bir daha fazla saçmalama ihtiyacı vardır. plan yoksa seni döven memed'in yamuk sikli kocalığına tahammül vardır. plan yoksa pis pis gülen komşuya siktiri çekememe mahcubiyeti vardır. plan yoksa hayat orayı olası kötülüklerle doldurur. eğitiminizi tamamlayın. düzgün ilişkiler kurmaya çalışın. düzgün erkekler, düzgün yaşayışlar. düzgün hayatlar. alkol sigara uyuşturucu bunlardan uzak durun. sevilmek için çırpınmayın. herkesin alternatifi vardır. sizi döven bir manyağa katlanmayın. henüz flört döneminde bile bi erkek kendini belli eder. hele hele görmeyi bilen bi kadınsanız böyle kollarında kesikler olan, silah meraklısı tiplere düşmeyin. güç o değildir. asla değildir. gerçek erkeklerin büyük arabalara ihtiyacı yoktur. gerçek erkeklerin kas yığınları içinde dolaşmaya ihtiyacı yoktur. gerçek erkeklerin silahları, bıçakları yoktur. gerçek erkekler dövmez, sövmez, arkadan iş çevirmez. destekler, pozitiftir, sıcaktır.

yaşadığımız karanlık çağ kadınların üzerinde çok fazla baskı kuruyor. instagram denen asalak yuvasından biz yeni güzelin standardını görüyoruz. çok zayıflar, çok filtreliler, çok zenginler, koltuklarına çok uyumlu köpekleri ve kocalarıyla çok mutlular görünürde. hiçbiri doğru değil. sahtelik yayılma eğilimi gösterir. kökleşir. ne gibi? durağanlık gibi. dedikodu gibi. farklı olma çabası gibi. bunlar kökleşirler ve riya döngüsünü oluştururlar. yapman gereken o döngüden çıkmak. o döngü seni köreltir. köreltecek. zamanla delireceksin. ilgi azaldığında delireceksin. eskisi kadar sevilmediğinde, aranmadığında, özlenmediğinde, eskisi kadar anlaşılmaya değer görülmediğinde delireceksin. her şey biter. her şey geçicidir. senden istediğini alıncaya kadar erkekler etrafında dönüp durur. sonra üzerini çizerler. bunların tümünün dışında kal. delirme. akli yeterliliğini sorgulatma. yalan atma. geçen gün onu satırla kovalayan eşine geri dönen bir kadını gördük. bu hastalıktır. bu manyakçadır. böyle biri olma. kendi ayakların üzerinde durmayı öğren. buna çabala. erkeklerin siki hemen kalkar ve neler istediklerini, hayal ettiklerini tahmin edemezsin. eğer birazcık akıllı bir kadınsan söylemesen bile içsel olarak sezdiğin şeye çok şaşırmış olabilirsin erkekler hakkında. bu yapısal bir durum; takılma oraya. erkekler her şeyi ister. her şeyi denerler. doyuncaya kadar sürüklenirler. onların bu hallerini kabullen. kasılma. böyleler ve hepsi bu.

iktisadi bağımsızlık bir kadının neredeyse kazanması gereken en ama en önemli şey; eğer paran olursa doğduğun ev kaderin falan olmaz. kapıyı çarpar gidersin. kimseye ihtiyacın olmaz. gerekirse kendini dayatır, ne yapılacağına sen karar verirsin. lütfen bunu kaybetme. iftira atma, yalan atma, arkadan iş çevirme, aldatma, sadakatsizlik etme, erkek biriktirme, meriç besleme. bunların hiçbiri hayırla bitmez. hep yansır. dev bir ayna hayat. hangi meriç kaldı yanında? seni sikmek istediler ama sevdiler mi? seni dinlediler mi? seni özlediler mi? seni düşündüler mi? sana gerçekten şefkatle sarıldılar mı? gerçek dostlar edinmeye bak. dostlarımız bizim kardeşlerimizdir. dokunulmazlarımızdır. arkadaşlar gelip gider. senle ben de iki muhabbet ederiz arkadaş oluruz. nolacak aq. ama dostlar öyle değil. ailemiz onlar bizim. birlikte direniyoruz. birbirimizin hassasiyetlerini gözetiyoruz. birbirimizi arıyoruz, birbirimizin yokluğunu hissediyoruz. o yüzden arkadaş değil, dost biriktir. kimseye karşı kendini sorumlu hissetme. sırf seni seviyor diye platoniğine göre hareket etme. bugün seni sever yarın başkasını. boşa yatırım yapma. her anlamda böyle. ona zaman ayırmak zorunda değilsin.

otuzuna geldiğinde kocişinin üç dakika süren sikiş resitaline mecbur kalıp, sevgisiz, şefkatsiz, ilgisiz ve özensiz bir ilişkinin kuyusuna düşmüş olmamak için sevdiğinde bile sorgula. "bu insan doğru kişi mi?" o kadar önemli ki bu soruyu sorabilmek. aşıkken kalbin seni yanıltır. aşk gönüllü bir yanılma halidir. görürsün, görmezden gelirsin. anlarsın anlayışla karşılarsın. affeder, kabullenir ve sevmeye devam edersin. ama aşk bitince geriye sevginin kalacağını sanarız genelde. aşktan geriye sevgi kalıyorsa ne mutlu sana. doğru hamleyi yaptın. ama aşktan geriye ağır bir tiksinti kalır genelde. derin bir pişmanlık. işte bunu yaşamamak için yatırım yapma. aşkın için çabala ama onun için hiçbir şeyden vazgeçme. onun için sakın okulunu bırakma. sakın borca girme. sakın büyük planlar yapma. öyle şeyler duyuyoruz ki delirtir adamı bunlar. kız sevgisinin şehrine gidiyor yanında olmak için. okulu falan bırakıyor. adam orada okuyor. okulu bitiyor tak tekme. başka bir kız. sense orada öylece kaldın. bi gün bile kayıptır çünkü tekrarı olmaz güzelim. dünü geri getiremezsin. senden karşılayamayacağın şeyler bekleyen bir erkek varsa karşında ondan uzaklaş. o beklentiler artacak. bunu ben de yaşadım. başlangıçta benim sınırlarıma saygı duyuyordu ama sonra beklentileri arttı. yani erkekler önce kabullenir sonra sorun çıkartırlar. seni özgürlüğün için sevmiştir örneğin, istediğin gibi giyiniyor konuşuyorsundur ama sonra bu halden rahatsız olmaya başlar. sahnede görür seni, evlenir evde otur ister. iş kadınısındır ondan fazla kazanıyorsundur ama bununla ona saldırmıyorsundur bile, olmaz, gerekirse daha az kazan hatta hiç kazanma ister. erkeğin neyi neden yaptığını anlamak çok ama çok zordur. kadınlardan daha karmaşık canlılardır. inan böyle. zeki kadınların neden yalnız kaldığını merak ettin mi? git bi konuş bakalım. hemcinslerine bi sor bakalım neler yaşamışlar. neler görmüşler. nelere katlanmışlar. neler duymuşlar. inanamazsın. erkeklerin dünyası iki kutupludur, gece ayrı gündüz ayrı. dediğim gibi sor. otur, dürüstlüğüne güveniyorsan neler yaşamış bir sor. neden yalnız, neden artık tercih etmiyor, neden soğudu bi anlatsın sana.

kadınlar nasıl amlarını bir ödül gibi sunuyorlar, erkeklerin de güçlerini ödül gibi sunma eğilimi var. bir erkek ama göte, bi çift memeye düşmeyecek olgunluğa geldiğinde gerçek bir erkek olabiliyorsa bir kadın da klasik güç nesnelerine düşmediği zaman gerçek bir kadın olabiliyor. kadınlık da erkeklik de sonradan gelişen şeyler. evet bir cinsiyetle doğuyoruz ama muhakkak o cinsiyetin en doğru haline dönüşmeliyiz.

yatakta lütfen muhafazakar olma. hep derim yine diyeceğim; bir orospu gibi davran sevgiline yatakta. kucağından inme, spermlerinden tiksinme, seni istediği gibi siksin. bunlardan utanma. olabildiğince rahat ol. vücudunla barış. hepimizin kusurları var. memen küçüktür, götün düzdür, boyun kısadır bunların hiçbiri sorun bile değil. sevecek adam her halinle zaten sever. ama spor yap. korkma kas yığını olmayacaksın. olamazsın istesen bile. çok zor ve neredeyse imkansız. fakat esneklik, durduramadığımız zamana karşı sizi çok rahatlatır. otuzuna kırkına geleceksin. muhakkak geleceksin. on sekiz yaş kalıcı değil. yaşlılık durdurulamaz. asla durdurulamaz. estetikle görüntüyü bi nebze düzeltsen de nereye kadar? yapay bir güzellik asla çekici gelmez. ama iyi bir vücut, ince bir bel, yağsız bir karın, düzgün bacaklar, bakımlı saçlar çekicidir ve hep öyledir. lütfen; "her şey güzellik değil" sığlığına kapılma. biçok şeyi güzellik çözer. ama hep işe yaramaz. o yüzden gücünün altını felsefeyle edebiyatla muhakkak doldur.

bir idealin varsa asla evlenme. ortalama insan 20-29 arası evleniyor. en verimli dönemler. temel atma dönemleri ve o zeki kadın gidip kocasının donunu yıkıyor. çocuk da oldu mu ev hapsi aq. yapma. hayat çok güzel. bir idealin varsa sakın evlenme. birlikte yaşa, eğlenin, gezin tozun ama bir bavulla oradan çıkıp gidebil. kimseye hesap vermeyecek kadar güçlü olmalısın. izah etme, besleme, açıklama yapma, "hepsi bu" de ve git. ailelerimiz bizim canımız. ama sahiplerimiz asla değiller. onları çok sevmek ve saygı duymak dışında bir zorunluluğumuz yok. onların doğrularını sorgula. sana neyi dayattıklarını, senden ne aldıklarını ve yerine ne koyduklarını düşün.

erkek hep bulunur. bir yerden sonra erkek de kadın da aynılaşır. kimse vazgeçilmez değil. bunu çok çok çok erken yaşta fark etmişsen sırtın yere gelmez. ama bu bilgiyi sürekli tazele. kimseye mecbur değilsin. muhtaç da olma.

çok güçlü kadınlar var. kendi işini kuran, spor yapan, iyi dostluklar kurabilmiş, becerikli kadınlar. onları örnek al. instagram kuyusunda amını gere gere link atan, layk peşinde, yukarı kaydırcı sahte şöhret peşinde koşan kadınları aşağıla. doğru olanı yapmıyorlar. orası, bu bütün saçmalık çökecek. doyulacak. orası bir kuyu, düşme oraya.

"doygunluk" çok büyük bir kelime ve fakat çişim geldi. sonra devam ederiz bitanem. kız kardeşliğe inan. diğer kadınlar düşmanın değil. bunu da unutmaman lazım.
standart tipi olan her kıza dünya güzeli, prenses muamelesi yapan türk erkekleridir bunun sebebi.

türk kızı avrupada olsa insan yerine konmaz.
erkeklerin yüzünden.
yüz vermeyin bakalım ne oluyor.

kadının regli yüzünden bizim sevgimize ve kol,kanat germemize ihtiyacı var.
tabi bu bazı durumlar için doğru değil.
bilinenin tersine önler yaprak, arkalar amortisör de onun için.