bugün

ailesine götürüp 'bu olmamış bundan bi tane daha yapın' demek.
belki ilerki basımlar bazı kusurlardan münezzeh olabilir.
deneme yanılma yöntemi bi nevi hani.
aç bırak, spor yaptır, isteğe göre saunada pişir, ağdaya sok, konuşmayı öğret ve nihayet yurda yarar kadın elde et. *
bakan gözlerdeki perdeyi kaldırmak yeterlidir, gerçek görülecektir.
zihniyeti değiştirmekten geçer bu yollar. gidip bir, iki yabancı dizi izleyip, ağzının sularını birbirine katarak "abi bu yabancı hatunlar ne biçim öyle, taş mnskym taş" denilen boya küplerinin yanında bizim kızlar kesmez tabiki abazan kesimi. ha bizim türk kızları da çok mu ahım şahım. değil. ama sürekli alay konusu edilecek çirkinlikte de değiller.
paris güzellik enstitütüsünün bile başedemeyeceği yoldur.
gerek olmayan iştir. gayet güzel türk kızları bakmasına bilene.
Kendini geliştirmesini ve özgürleşmesini öğretmek, birey olduğunu fark etmesini sağlamak.

Bu akşam keyfim yok yoksa uzun bir entry döşerdim de neyse.
biz neler içtik, neler yedik. sen hiç üzülme, ağlama bak hala burdayık.
Ben şu sıralar suratımı duvara sürtüyorum potansiyel enerjimi kinetiğe dönüştürerek güzelleşeceğimi umuyorum. Öneririm.
kültür kazandırmaktır. çoğu müzik nedir, kitap nedir bilmeyen popüler kültür köleleri. gerçekten acınacak bir durum zira haklılarmış gibi onları bir de yükseltmezler mi? işte o zaman devrelerim atıyor, fakat seviniyorum aynı zamanda; hiçbirisi ne dmitry karamazov'u, ne emir ile hasanı, ne roland'ı, ne fingolfin'i, ne milenayı, ne werther'i, ne camel'ı, ne de dante'yi bilebilecekler.
Budur:
görsel
bak türk kızına gör halini. ne verdin ki ne bekliyorsun?

-ananın yağlı boktan yemekleri seni nişasta gençliği yaptı.
-3 kuruş kazanıpta özgür olunca dayadın alkole cuvaraya kendini, ne cildin kaldı ne ciğerin.
-senede 4 kere halı sahaya gidince sporcu oldun.
-saçına ne bulursan sürdün de ne etek traşını ne toynağını ne ayağını önemsemedin.
-pis laf kullanmayı küfür etmeyi öğrendin de 2 kitap okumak götüne zor geldi.
-içmeyi serseriliği meziyet sandın, yetersizliğini kaba kuvvetle bastırmaya kalktın.
-erkek arkadaşına yaptığın hayt huytu kız arkadaşına da yaptın be öküz.
-kadını lütuf değil de kullanmalık mal gördün.
-her bakana verici, vermeyene orospu dedin.

hani öncü olacaktın, yarın evlenip baba olacaktın, örnek olacaktın. ailene önder olacaktın?

çıta yerlerde hedefin yok kalkmış türk kızını güzelleştirme hede hödö. avrupanın öküzbaş ı, medeni ülke şempanzesi seni.

edit: beyefendileri her zaman tenzih ederim.
Önce sakallardan başlanmalı.
Onlara guzel bakmaniz lazim. Bakisinizi guzellestirin. Bakis acinizi genisletin. Onlar zaten yeterince guzeller.
(bkz: kese kağıdı)
görsel
ukala olmasalar hepsi güzel de işte. ukalalar.
Hepsi güzel. Hatta bazıları fıstık gibi. Ekstra işleme sokmaya gerek yok bence.
Ah be güzel kardeşim asla ukala değiller.

Aynı kişi kimine karşı ukala iken kimine karşı gayet mütevazi ve sevgi pıtırcığı emin ol.

Muhtemelen sen iyi birisin ve onlara temiz kalbinle davranıyorsun. Ama "ben s.ker geçerim abi" havasında hatta alttan alta imkan olsa seni de s.kerim mesajları vererek hayatını sürdürsen onların ne kadar naif, iyi kalpli, sana karşı alçak gönüllü, seni doğru yola getirme gönüllüsü olduklarını göreceksin. Hatta senin artık doğru yola girmen için kendilerini sana feda etmek isteyenler de çıkacaktır.

Yani ukala falan asla değiller. Sadece sen skici imaj çizmiyorsun.