bugün

----cinsellik içermeyen sadece saçma bir gözlem-----

şimdi eğri oturup doğru konuşalım. elbette türk kızları gözümüzün nuru, başımızın tacı, her şeyimiz... o konuyu açıklığa kavuşturalım. yüzleri, gözleri güzel ona da lafımız yok amma ve lakin bu gerçeği de söylemek gerekecek sanırım.

evet ne yazık ki durum bu; küçük göğüsler ve büyük kalçalar. türk kızlarının en tipik özelliği...
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
+ osman ya nedir bu türk kızlarındaki küçük göğüs büyük kalça sorunu?
- ne gibi necati?
+ abi küçük göğüslü büyük kalçalı bi tane kadın düşüremiyoruz.
- haklısın ya. ben hiç düşünmemiştim bunu.
+ ben bi tanesini atamadım eve.
- e diğer çeşitlerden attık mı ki necati?
+ diğer çeşitlerden derken?
- hani böyle büyük göğüslü küçük kalçalı, ya da büyük göğüslü büyük kalçalı, ya da diğer kombinasyonlardan bi tane?
+ atmadık.
- o zaman sorun türk kızlarında değil gibi.
+ ama büyük sorun gerçekten.
- bir gün mutlaka necati.
+ bir gün mutlaka.
beyni neresinde oldugu aşikar insan anketi.
tam anketçi kızlardır ver eline kağıdı kapı kapı dolaştır.
(bkz: esmer dedin zenci çıktı ne iş)
doğru tespit edilmiş bir sorundur, hele ki sokakta türkten çok rus gören bendeniz, bu iki ırkın kızlarını, sadece arkadan bakarak ayırt edebileceğini de keşfetmiştir, kapak olsundur, gelip görünüzdür.

kötü bir durumdur. türk kızına önden bakarsın 16 yaşında kız gibi, arkadan bakarsın akrep nalan gibi. iğrenç.
türk erkeklerindeki koca göbek ve kısa boy sorunu gibi sık rastlanan bir sorundur.
çok büyük bir sorundur , derhal çözülmesi gerekir yoksa allah muhafaza iç savaşa kadar yolu var.
bazı erkeklerin belden yukarı baktığında sadece göğüs belden aşağı baktığında sadece kalça görmesi sorunudur. kumral saçalrı badem gözleri de görün lan azıcık. sadece cinsel obje olarak bakmayın.
türk erkeklerindeki göğüs ve kalça takıntısından doğan sorundur. nihayetinde türk kızlarının değil, türk erkeklerinin sorunudur...
her sorunumuz böyle olsa keşke dedirten sorundur.ayrica büyük gögüs kücük kalçadan daha büyük bir sorun degildir.
büyük gögüs büyük kalça sorununa da el atmak isteyen yurdum genclerini planladigim latin amerika gezisine davet etmek istiyorum. ilerde tabi. pilot bölge olarak ta costarica yi seçtim.
fransiz kizlari ile ortak sorundur.
bu sorunun açılımına talibim.
türk erkeklerinin, türk kızlarını eleştirme, bok atma, beğenmeme takıntısından gelen sorundur. ayrıca kızların değil erkeklerin sorunudur, kızların ancak özelliği olur.
kalça konusu kafaya takılacak bişi değil bence ama göğüsler konusunda kesinlikle haklısın, bu iş böle yürümez, bi çözüm bulmak lazım!
aslında bu durum vücutta dengelemeyi sağlar ve kızları daha zayıf gösterir.kalçası büyük olan kızların göğüsleride büyük olsa kapıdan bacadan sığaz olular.bence makul.
şu ana kadar gördüğüm boşnak kökenli türk kızlarının göğüs konusunda eksiği değil, fazlası vardı. kalçada da öyle.

ama işin başka bir yanı, bu işin milleti yok. hayvan gibi yiyip, göt büyütürsen, götün büyür. göğüs olayı da ırsidir.
tam tersi sper makbul olur. büyük göğüs küçük kalçalar.

edit: birilerinde geniş kalça küçük göğüs problemi var sanırım *
edit2: Birisi psikopata bağladı. Tamam kardeşim, geniş kalça küçük göğüs gibi yoktur. Öyle bir kız bulayım hemen evlenecem. Söz.
türk kızlarının böyle bir sorunu olabilir ama bu, erkeklerin peşlerinden koşmasını engellemiyor. demek ki herkes halinden memnun.
aslında sorun olmayan sorundur. Zira küçük göğsü emmek daha kolaydır ve daha çok randıman sağlar. Büyük kalçalar ise anal sekse en uygun kalça türüdür.

ben banyoya gidiyorum...
(bkz: sözlükte yakışıklı erkek aramak)
abaza erkeklerin peşinden koştuğu güruh için sorun olmayan kızlardır.
türk kızlarının vücut fizibilitesi olarak oh shitt leri yok mudur, elbetteki vardırlar. işte o tip kızların peşinden ise ben ve benim gibi elit sözlük yazarları koşmaktadır.
iş bu başlık altında evet öyle ama bu kızların değil erkeklerin sorunu diyen yazıklara sesleniyorum. evet canım bu sizin sorununuz değil, bizim seçimimiz *
(bkz: türk erkeklerindeki kassız vücut kısa boy sorunu)
"turk erkeklerindeki esmer ten kisa boy sorunu" diye muhalif ve gicik bi baslik acardim fakat beyaz tenli sirim gibi ve cok yakisikli turk erkekleri de gordugum icin genelinize haksizlik yapamayaciiiim..

bence siz de iki kere dusunun.. ya da bo$una yorulmayin, aynaya bakip kendinizi sorgulasaniz yeter. "olm bu tiple kim oluyorum da artizlik tasliyorum lan sozlukte.. tipimi gorseler skmeye bile tenezzul etmezler lan" deyin mesela.. ha basligi nejat i$ler falan actiysa orasi baska..

mesaj at nejatçm..