bugün

Iki tarafta fasistligi bıraksın, saçma sapan șeyler yazmasin.herkes once insandır gerisi onemsiz.
Türk olarak söylüyorum bu istatistiği yapan arkadaş neye göre yapmış.
1- Yabancıların olduğu turistik otel vb yerlerde benimle ingilizce konuşan garson resepsiyonist vb oldu.
2- Penisim kalem gibi falan değil oldukça kalın hatta ben bile yadırgıyorum bazen
3- boyum 170 ten yukarı kadınsı falan değilim hiç alakam yok kıllı geniş omuzlu dar popoluyum
Bu arkadaş neye bakmış acaba bir kişiye bakıp anket yaparsa öyle olur.
Her milletin kısası, uzunu, kadınsı erkeği erkeksi kadını büyük penislisi ufak penisli olanı var.
5 seneden fazla doğuda kaldım.
Türk fenotipindeyim, tipten anlıyordu herkes türk olduğumu.

Ve hiçbir şey yapmadan kaç kız geldi ama efendi efendi reddettim.

Ortamlara gelince böyle diyorsunuz.
Komik oluyor.

Şurada kürt muhabbeti taslayanların çoğundan da doğuyu ve kızlarını iyi tanırım.

Tatvan'a ve ergani'ye selam. *
vitaminsiz olup uzun aletli olmak, ilginç tabi
la böyle şeyler yazıyosunuz, insaattaki vitaminsiz amele kardeşlerimiz de inanıyor sağa sola askıntı olup dayak neyin yiyorlar yapmayın. böyle.
öyleyse anan neden benimkine müptela? diye sorarım.
Yapmayın senelerce birbirimizi alevi sünni kürt laz rum diye ayırıp ülkeyi soydular, ırkçılık yapmayın bir arada durmamız gerekiyor. Kim neresinden hangi kaynakla söylüyor her türk her kürt bir değildir, iyi insan mı kötü insan mı ona bakın. Ben kürt komşumuzun misafirperverliğini unutmadım kaç sene geçmesine rağmen. Ayıptı insanları sen şusun sen busun diye ayırmak.