bugün

Bok kokmasından iyidir.
Doğal bir olay.
türk erkeklerinin bok kokmasından daha iyidir.
piç kurusu bilmiyor ki onu bulamayanlar da var!!
Parfümle karışık ter kokusu daha beterdir .
justin bieber in türk kızlarına dediği iğrenç bir cümledir. türk kızı mis kokar. *
Justin bieberin anasının bir tarafı ne kokuyor onu bir söylesin kodumun kafiri....
Türk kızlarına kurban olsun yabancı kızlar hele yazın nasıl kokuyor onu anlatsın dangalak.
(bkz: üfledimi lan bu yine)
Büyük bir doğallık.
Türk erkeklerinin kıllı olması kadar doğal.
inci sözlüğün tüm türkiye'yi trollemesidir. başarılı da olundu.

medyanın sizleri nasıl aptal ettiğini göstermek için yapılmıştır. ama siz hala inciyi ergen yuvası sanın.
Azizim hicbir bok olmaz bizim kizlarimiz her turlu parfum banyosu yapar gider. Justin sakalli igrenc derse sakallarini kesip giderler..
Genelleme yapmak yanlıştır. Anladığım kadarıyla arkadaş da benim gibi tipsiz. bize anca öyleleri bakıyor kardeş.
Yok gayet yakisikliyim ve evliyim(bunu soylememin sebebi kedi ulasanadigi cigere mundar der dememeniz icindir) turk kizlarinida cok severim ama boyle taparcasina birine hayran olmalarina karsiyim. Cocugu kiskandigimdan soyledigimi dusunmeyin sakin.

Buradan turk kizlarinada seslenmek istiyorum.

Sizi ter kokunuzla bile seven erkekleri size ter kokuyosunuz diyen justin icin kirdiniz kizlar..
Justin bieber böyle bir şey dememiştir, inci sözlük olayı trollemek için böyle bir feyk haber çıkarmıştı, demek bir yerden sonra hangisi yalandı hangisi gerçekti hatırlayamıyoruz.
Türk erkeklerinin ter ve ağız kokusunu da unutmamak gerekir. Deodorant ve diş macunu icadından bihaberler.
inci sözlük feyki. Hala mı amk.

Dünya starı demiş birde hıammmınaaa oğlancı seni.
Doğru söylemiş sanatçı azizim.
Türk erkekleri ne kadar mis kokuyor ne kadar mis kokuyor anlatamam.. o nasıl GÜZEL sabun KOKUSUDUR o Nasıl GÜZEL deterjan KOKUSUDUR anlatamam. Puhahahaha.
Sanki erkekler lacoste parfüm kokuyor hep.
Su götürmez gerçektir.

Ben (bkz: italyan kızları) ile takıldıgım için beni baglamayan sorunsal.
kürt kızlarınıda dene istersen.
Türk'ten başka kız görmemiş yazar beyanı.

Öptüm say gömdüm bay.