bugün

Pkk kalleştir. Evet
artık bırak kürdü, türk den bile şüpheliyim.
türkçüleri de kürtçüleri de rahatsız eden bir gerçek.
Turkiye cumhuriyeti devletine vatandaşlık bağıyla bağlı olan herkes türk'tür.
Bu yazılan anayasa maddesidir.
Kişi; ben kürdum, ermeniyim diyor ise kardeş değildir..
Bini irkimdim virin pikiki..
Türk kürt kardeştir.
doğru olan önermedir. gerçekten üstte ki yazarın dediği gibi neyi paylaşamıyoruz? genellemelerden neden kurtulamıyoruz? aynı okulu, aynı sokağı, aynı yemeği paylaştığın insanlarız. gerçekten neyi istediğinizi merak ediyorum. kürtler bu ülkeden komple gitse huzuru bulamayacaksınız beyler, kendinizi kandırmayın. 20 milyon insanı potansiyel terörist olarak görmek size ne fayda sağlıyor? bunların içinde askeri, üst düzey idarecisi, doktoru, öğretmeni, yatırımcısı yok mu? nereye kadar nefretle dolabilirsiniz? daha önemlisi bu insanların nereye gitmesini bekliyorsunuz? hakikaten sizleri anlamakta güçlük çekiyorum.
Niyeyse bu söylem hep şehit haberi sonunda çıkıyor sadece. Anlayamadım ben bu işi.
kardeş katli vaciptir.
Bir zamanlar öyleydi evet ama şimdi pozisyonlar değişti, Türkler bizi sevmiyor.
Türk Kürt kardeştir arayı kalleşler bozuyor, ırkçılar öteliyor, kürt kardeslerimizi kandiran hdp ayrıma zorluyor.
bilinen gerçektir. türk olarak bizim normal, vatansever, türk düşmanlığı, kürtçülük yapmayan kürtlerle meselemiz olamaz. birbirimizle kardeş gibiyiz.
(bkz: Bir zamanlar amerika)
soyları aşağı yukarı aynı olan iki gurubun kardeş olması durumu...
Yalanın kuyruklusu.
akit ler ve araplar kalleştir.
türk kürt kardeştir, bölücüler kalleştir. ama en çok Kürtler kalleştir. en sevmediğim şey
1-ırkçılık
2- Kürtler.
Kardeş katli vaciptir.
bilinen gerçektir. iyi olan, kürtçü olmayan, sevecen olan, barışçıl olan her kürt benim kardeşimdir, bacımdır, ablamdır, sevgilimdir, abimdir vb.
genellemelerden sakınmak gerek.
(bkz: yüzyılın yalanları)
kuyruk acısı evlat acısı hikayesidir.
sakin ol faso ve simdi o klavyeyi yavasca yerine birak.

seninle kardes olmaya can atmiyorum ben de...
Farkli farkli dusunulmesi gereken soz.
Soz temsil benim cok kurt arkadasim var.
Iclerinden inanin sadece 2 si kurtculuk yapar.
Ha niye arkadassin derseniz. Arkadas eskiler de kaldi simdi. Eskisi gibi degilim o ikisiyle.
Lafin gelişi arkadasiz artik yani.
Simdi ben bu ikisi yüzünden diger yediğim ictigim evlerimiz ayri gitmeyen kurt arkadaslarimi da ayni kefeye koyarsam dogru olur mu?
Bu nedenle kisiye gore degerlendirilmesi daha uygun.
Kardeştir de her türkle her kürt tabiki kardeş değildir.

Yani kasma her kürdün tükü sevmediği gibi her türkde sevmek zorunda değil yani tamamen faşist türkde vardır kürtte.

Sikilmemiş kaşar gibi ağlamayada gerek yok cesur yürek rahat ol.
1000 yılda kendini türk sananlar veya kürt sananların ırklarının değişime uğradığını unutmayalım.
kürtler insan olan ve pkklı olan olmak üzere ikiye ayrılır . insan olanlar kardeştir , evet .