bugün

nobran, kaba, ağzına geleni söyleyen, bir türlü yakışanı giyemeyen*** türk kadınını gördükçe insanın ister istemez varacağı sonuç.

maalesef böyle nayinom. güzel türk kadını belki cahilliğinden, belki coolluğundan belki de öğretilmişliğinden ötürü bir türlü zarif olamıyor.
alınan aile terbiyesine göre değişen bir önermedir.
türk kadınının türk erkeğiyle ortak yönlerinin olduğunu gösteren deyiştir.
zarafet dersleri almadıkları bir gerçek, yine de erkeğinden hallicedir canım.
tecrübeyle sabit olmayan önermedir. ben turistik bölgede, antalya'da uzun süre yaşadım, çoğu memleketten kızları tasvir edebilirim. size net olarak söyleyebileceğim, en zarif olan kadınlar fransız ve türk kadınları. en ayı kızlar ingiliz kızları. delicesine içip gözünüzün önünde kusar, aşırı derece laubalidir. tanışalı 1 saati doldurmadan sizi yatağına davet eder, çok küfürlü konuşur, diğerlerini rahatsız edecek kadar abartılı rahattırlar, bacaklarını gererek otururlar, geğirirler (şaka değil) vs. rus kızları da ingilizler kadar olmasa da, aynı tondalar. ama türk kızının %80'ninde bu tarz hareketler görmezsiniz. bir erkek olarak diyorum ki, türk erkeği yakışıklı ama zarif değil dense kesinlikle hak kazanır ancak kızlar için böyle değil. sıkmıyorum, tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu. türk kızının tek eksisi, erkeğin yanında kendine fazla güvenememesi ve erkeğe endeksli olması, yoksa türk kızları evlat gibi sevilir. türk olduğum için değil, durum böyle olduğu için sevilir.
doğru bir tespittir. bazı kadınların yandan çıkan yağ tabakaları ile bunu anlayabiliriz.
len sırf kelle paça içmenize izin veriyoruz, ağzımı gözümüzü oynatmadan adam akıllı konuşuyoruz diye zarif değilmişiz varsın olmayalım, her türlü alıcımız çıkar dedirten deyiş.