bugün

orta doğu teknik üniversitesi tarafından öne sürülmüş iddiadır. türk insanının yaklaşık yarısının laktoza karşı duyarlı olduğunu dile getirmişlerdir.beni düşündüren bu yüzde ellilik kısım 0-3 yaş arası ne yiyip ne içti acaba ?

not: açıklamanın sahibi odtü gıda mühendisliği bölümünden prof.dr fatih yıldızdır.
kadrolaşmanın boyutunu gözler önüne sermesi açısından önemlidir, ey gidi odtü.
ben 3 buçuk sene anne sütü içtim ulan! Öyle birşey yoktur' Gibisinden cümleler kurdurtur bu yanlış araştırma.
o sütü akp dağıttıkça bitmeyecek olan alerjidir. ha iktidar chp olur da süt dağıtırsa o zaman da durum değişmez. orası ayrı. kısace muhaliflerin sahip oldupu alerji türüdür.
indirime, mazota, petrol ürünlerine, maaş zamlarına olduğu gibidir.

alerjim var patron zam yapma bana.
yetkili kaynaklardan alınan iki bilgiyle doğrulanan durum. türk ileri araştırmama geliştirmeme söyleneni uygulama birliğinin verdiği bilgiye göre; ''okullarda dağıtılan süt otomatik portakal'daki korova süt barı'nda satılan sütlere özdeş zenginlikteki süt olmasından dolayı, böylesi muhteşemliğe alışkın olmayan ya da istem dışı kontrol edilmek istemeyen bünyelerce alerjiktir. ileri psikologlar birliği de şu bilgiyi eklemişlerdir: ''diğer sürülüğe canı gönülden razı bünyeler de sürü psikolojisi ile psikolojik olarak zehirlenmiştir.''
sütten zehirlenmeler sonrasında icat edilen alerjidir. bilimin artık gerçeği değil, iktidarı savunan elemanlara teslim edildiğinin, gerçek bilimadamlarının konuşmaktan korkar hale getirildiklerinin acı kanıtıdır.

(bkz: onurumuzu savunuyoruz).