bugün

gordugum zaman midemi bulandiran igrencliktir.
yani ben bir hemcinsimin turk erkegi denen krolardan biri ile disarda gezmesini kaldiramiyorum efendim.
yahu bu uckur duskunu, iki yuzlu abazanlar ile neden yuz goz oluyorsunuz?
aklinizi peynir ekmek ile mi yediniz anlamadim ki ?
hic mi sozlukte acilan basliklara bakip ders almiyorsunuz arkadas.
aslinda daha konusurdum da, bu erkek musvetteleri icin daha fazla yazmaya degmez.
süper kız seni yanìmda gezdirmem haberin yok. swh
türk kızı ile sevgili olma iğrençliğinden bir adım geride kalacağı kesindir.
(bkz: her türlü yabancıya verilir)
(bkz: zenci dahil)
kasmaya gerek yok..her tencere, kapağını buluyor bi şekilde..
Bu kadar erkeğimsi varlığı napçaz ki karıya gitcem diyo hepsi nereye gidecek bunlar?
sizi izmir marşıyla italyaya uğurluyoruz hanımefendi.
tamam belki dört dörtlük salon erkeği değiliz ama buda yerden yere vurulacağımız anlamına gelmiyor. hem zaten salon erkekliği de bozar insanı anladığım kadarıyla aranan özellikli erkek modeli yanında fino köpeği gibi gezdireceğiniz bütün durumlar karşısında sakin meşrebi geniş tamamen otoritenin altında ezebileceğin türkçe karşılığı tam olarak kılıbık ve pısırık cinsinden. iskandinav erkeklerine bak derim yada ingiliz veya fransız. bu cinslerden türkiyede az bulunması dolayısıyla aranan özellikteki ürünün talebine arz olarak karşılık veremediğimizden böyle bir başlık açma gereksinimi duyulmuş herhalde.
türk erkeğiyle sevgili olma gibi bir düşünceniz varsa bazı skalalara kendinizi hazırlamanız gerekir. türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşıyorsanız, bir fransız veya italyan erkeği bulmanız samanlıkta iğne bulmanızdan daha zordur. o sebeple türk erkeklerinden başka bir alternatifiniz gözükmüyor. gelelim hazırlıklı olmanız gereken hususlara;

1-bir kere kıskanılmak size günlük bir ritüel gibi gelmeli. hatta makyaj aynanızdan bile kıskanılır duruma düşersiniz. (var böyle erkekler emin olun)

2-yavşağına (bit yavrusu) denk gelirseniz vay halinize, çünkü vermeyen kıza yatırım yapmayan tiplerdir bunlar. genellikle aşkın meşkiyle ilgilenirler. iyi gözlemlemek lazım.

3-dağınıklığa da alışmalısınız. evet derli toplu türk erkekleri de var tabii onlar istisna zaten. bulursan direk yapış hiç vakit kaybetme. ama genel olarak dağınığızdır. ilk aylar hadi neyse de sonraki aylar çok bozarız çok öyle böyle değil.

4-ortalamaya bakarak konuşacak olursam futbol delisiyizdir. beşiktaşlı bir türk erkeğiyle sevgili olursanız beşiktaşı sizden daha çok sevecektir. maç günlerinde asker arkadaşı muhabbetti de yapar. ama sizi fena sever.

5-erkil tavırlara da alışmanız gerekir. ben bilirim, benim dediklerim olacak gibi tavırlardır bunlar. maçoluk veya kabadayılık olarak algılamayın lütfen. kabadayının adı kabadır ama işi ince zanaattir. onun için erkil egoist tavırlar olarak değerlendirmek gerekir.

6-iyisine denk gelirseniz kaçırmayınız arkadaşlar. yemez yedirir, giymez giydirir, parası yettiği kadar sever, yetmediği yerde de sever tabi ama uygulamada biraz eksik kalır.

genel itibariyle türk erkekleri, yabancı uyruklu kadınlar için bulunmaz nimettir. çünkü serbest ilişki modundan yeterince sıkılmış ve çok çekmiştir. türk kadınlarının da kötü yanları vardır tabi. fakat kusuru örtme niyetinde olursanız sevmemeniz için hiçbir neden yoktur. sevin, sevişin aşka can verin...
bizim elimizde de siz varsınız amk. Mecburuz işte birbirimize.
mide bulandiran terbiyesizliktir.

bu surekli uckur pesinde kosan abazanlar ile bir kiz neden birlikte olur anlamam.

igrencsiniz yemin ediyorum ya, midem kalkti yine.