hemen hemen hepsinin igrenc bir vucuda sahip oldugu gercegidir.

mumkunse disari cikmayin goz zevkimi bozuyorsunuz.

bir de o dar omuzlarinizi kapaticaksiniz diye 30 derece havada bile ceketle geziyorsunuz ya helal olsun.
Ben hem çelimsiz, hem dar omuzluyum, doğru önermedir.
soyleyenler 1.50 boyundadir genelde.
Millet olarak çok çalıştıgımızdan az gelişiyoruz heralde galiba yani bence öyle.
(bkz: çok çalışmış az gelişmiş)
OmuZlarım geniş ama zayıfım amk.
bu tür kızlar çelimli ve geniş omuzlu erkekleri sever. belgesel çekiyoruz zaten biz de.

pek siklenmemesi gereken beyan.
H53-h54:görme bozuklukları körlük.
1.40 boyundaki bıyıklı kızların bir serzenişi.
siklenmemesi gereken mal beyanı. hayır geniş omuzlu olmadığım için değil, akabinde ortaya 'türk kızlarının küçük memeli ve küçük kalçalı olması' gibi başlıklar çıkabilir. Gerçi birisi çıkıp böyle bir başlık açsa anında sapık ilan edilir, o başka konu.

ayrıca 30 derecede ceketle geziyorsunuz diye taşak geçilmesi gibi durumlar var bir de. Ulan ülke destekli sütyenle büyük gösterilmeye çalışılan memelerden geçilmiyor. Bunları ne yapacağız? erkeklere taş atıyorlar habire. bi kerede aynaya makyaj için değil kendinizi sorgulamak için bakın amk.
işte bunlar hep avrupa tarağı hastası insan görüşleridir. londra' da yaşıyorum gel bi gör buradaki insanları istersen. kendi vatanini, insanini kucumserken ben ne bok yiyorum ya demek lazım ara sıra. hata yapılır, ama üzerine dusunulup düzeltilebilir de.
"türk kızlarının da koca g*tlü biçimsiz olması" diyerek karşılık verilebilir. Ama hepsi kapalı genetik havuz yüzünden. Ülkeye bir seks devrimi lazım. Bak ondan sonra gör sen malzemeleri.
dedi; bohça popolu ve tahta memeli kız.
omuzlarımın ayrı kalıbımın ayrı boyumun apayrı güldüğü tespittir. biz bir oturuşta 1 ekmek ile bir tam oküz yiyen adamlarız layn ne çelimsizi. tek başıma koca arabayı itiyorum ben hemde yokuş yukarı. öyle dar omuzlarla çiroz gibi vücut olsa yapabilir miyim allasen..
(bkz: türk erkeğini hor görenler)
sürekli göze çarpan gerçek.

sanırım fakirlikten dolayı beslenemiyor türk erkekleri. pantolonların hepsi bol. kemerle sıkıştırmasalar götlerinden düşecek. bacaklar incecik.
omuzlar desen düşmüş aşağıya.

zaten kollar mollar zayıf 10 kilo yük versen belleri bükülür. ayaklarını sürüye sürüye götürürler engelli gibi.

çok güçsüzler. dikkat edin kavgalarda nakavt oranı çok düşük. yumruklar zayıf.

bir türk erkeği olarak bu durumdan rahatsızım. türk erkeklerinin güçlü olması, dirayetli olması lazım. karı gibi götünüz var amına koyim ufacık.

ayrıca şimdi bi kaç şişko gelip nooolokoso vor demesin sen de güçsüzsün. elin domuz etiyle beslenmiş yabancısı koysa top gibi yuvarlanıcaksın haberin yok.

yakışmıyor beyler. zaten genetik olarak 3-0 geride başlıyorsunuz boy yok bi şey yok. bari zıkkımlanın biraz güçlenin de dış mihraklara karşı daha sağlam duralım.

yaşa mustafa kemal paşa yaşa. evet. zeki çevik ahlaklı olun. bedeni zinde tutun karı kızı kesip sakal sıvazlamaya son verin.
Protein tozu kullanmadıklarını, pc başından kalkmadıklarını, sifonlarını bile annelerin yahut eşlerine çektirdikleri gösterir...
görsel