bugün

şu adama tipsiz ve kıro diyenin alnını karışlarım.
görsel
Ne yapalım Türk erkeğiyiz aslanlar gibi ingiltere prensimiyiz amk.
Not: Sakinim.
Türk erkeğiyim. Ortalama bir tipim var. Halen izmir'de tahsil görmekteyim. Ve gayet de kibar bir insanım.

Bok haklı tespit. Benim tanıdığım bir çok türk erkeği de aşağı yukarı aynı.
kör olabilecek kız tespiti
kesinlikle katıldığım başlıktır.. hatta daha da artırıyorum türk erkeklerinin tipsiz, cahil, kıro, şişko, göbekli, dağdan kaçma boz ayı gibi kıl yumağı olması şeklinde daha da eklenecek özellikler var.
misal bakın italyan, ispanyol, yunan erkeklerine ne kadar tatlılar hem yakışıklı, hem karizmatik, hem zeki, hem kibar, hem de fitler.. bu ülkelere sık sık gidiyorum gözüm gönlüm açılıyor, sonra türkiye ye geliyorum moralim bozuluyor.
kesinlikle doğru artı olarak odun olmaları.
Benimle tanışmamış kadınların görüşü.
diğerlerini kabul etmem ama odunluğu kabul ediyorum. geçen kardeşim bile bana parfüm hediye etti, beğeneceğini düşünüyorum odunsu aromalı diyerek takdim etti. dur bakalım yoksa inceden mesaj mı verdi. *
adamlar ekmeğinde elleşmeyin, tam da bu tipler türk kızlarını düzüyorlar. biraz da parası varsa değme keyfine.. türk kızının özü kıro, beyin gücü ve idealleri sınırlı. görünüşleri koca bir aldatmaca beyler.
turk insaninin geneli boyle. O erkekleri yetistiren anneler oyle olmasa onlar oyle olur mu? O erkeklerle evlenen kadinlar oyle olmasa onu kabul eder mi?
sevgilisinden ayrılmış kadın yahut pasif beyanı gibi bu ne lan?
sılık,gırızıkılı,kırı
beyin elden gidiyeah.
Cüzdandan başka bir şeye ihtiyaç duymadıklarındandır.