bugün

böyle başlıklar açasım geliyor ama kafatasçılar, turan birlikleri gelip kürt mürt dicek canımı sıkcak diye açmasam mı diyorum.

hayır türk erkeklerini sevmiyorum ama kürt sanılmak da çok canımı sıkar :d

bu coğrafyadaki erkeklerden adam olmaz diyim bari.

üretmekten bihaber, faydasız, tüketici, kasıntı, egolu, çıkarcı ve duyarsızsınız. cahilliğinizden hiç bahsetmiyorum.

ulan iyi olduğunuz bir tane alan yok amına koyim. anca elde tesbih, sakso çeker gibi nargile için.
Komik laf. Bunu diyen muhtemelen bir kadın ya da Meriç. Gerçi Meriçler de kadın kategorisinde bana göre. Ulan şu dünyada işe yarar ne varsa erkekler buldu. Tüm mucitler erkek. Fikir adamları, bilim adamları hepsi erkek. Zeka bizde, güç bizde. Her özellik bizde. Kadın? Üreme makinası o kadar. Cips yiyip göt büyütmekten başka bir boka yaramayan aşağılık, işlevsiz, az gelişmiş, niteliksiz canlılar. Asalak parazitler. Sikilmekten başka bir halta yaramayan döl kovaları. Sokak hayvanından daha aşağı yaratıklar.
Pehh..Kim için? Bir "zalımın kızı" için mi? Değmez...
esasında türkiyede bir sike yaramayan erkeklerden ziyade nafaka hunter kadınlar. işe yaramaz ve faydasızlar. o kadar çok zengin koca avcısı vasıfsız parazit var ki anlatamam.
şimdi sorarım hakim bey, kim burda bir boka yaramayan, kim parazit.
başlığı açan tek hücreli de burcu esmersoy felsefesiyle yaşayan bir kezban olabilir.

ülkedeki cinsel açlık net bir şekilde bu parazitlerin işine gelmeye başladı şaka maka. günümüz türkiyesinde vajina sahibi olmak, bir nitelik, bir sermaye sahibi olmakla eşdeğerleşti. kezbanlara da gün doğdu amk.
Böyle bir tespiti mecaz olarak algılayamayacağım kimse kusura bakmasın.

Bir türk erkeği olarak hiç bir s*ke derman olmadığım doğrudur. Çünkü s*kler hiç bir zaman ilgi alanım olmamıştır.