bugün

acımasız bir gerçek. çok net. evlenmeyi düşünmeyen yalnızca bir kesim var. o da ekonomik durumu iyi olan, yatıp kalktığı bolca hatun olan kafası rahat tipler. bunların dışındakilerin alayı evlilik meraklısı.

e ben de 2 yumurta kıramayacak kadar beceriksiz olsam, 30 yaşında olmama rağmen ailemle beraber yaşıyor olsam, sürekli kız kardeşin ve annenin gölgesinde büyümüş bir sünepe olsam tabi bir kadına muhtaç olurdum.

bir de her yerde belirtirler. ''eşim, karım, sevgilimm'' falan diye başlayan hikayeler anlatmayana. haha. ulan ne ezik adamlarsınız.
Belirli nedenleri olan gercek. Misal sikismek, duzgun bir aile hayati, soyunu ilerletme vs vs...
bu merakın en komik olan nedenlerinden biri de soy devamını sağlama isteğidir.

paşamız karamanoğulları beyliğinin lideri ve kendisinin yerine geçecek bir erkek evlat lazım. yoksa beylik çöker. haha.
pek katılmadığım olay. çünkü ben erkeklere baktığımda sikiş olsunda evlilik gerekli değil düşüncesini görüyorum. iffetli ve normal olanları ise ancak bir evlilikle bunu yapabilirler. serseri ve şerefsiz olanları "sevgililik" saçmalığıyla her türlü iffetsizliği, hayasızlığı, edepsizliği, ahlaksızlığı zaten yapıyor.

bu devirde evlenecek erkeklere şaşarım. dışarıda kaç tür orospu olduğunu bilmeyişlerinden dolayı, orospuların artık kapanıyor oluşlarından dolayı, kadınlara asla güvenilemeyeceğinden dolayı evlenecek erkeklere acırım ve şaşıyorum.