bugün

mide bulandıran şeytani ifade. özrü kabahatinden büyük.
(bkz: şecaat arz ederken merd i kıpti sirkatin söyler)
Avrupa da kötü bir olay oldu mu kürt olsa bile ona türk diyorlar. Ama kürt iyi bir şey yapsa hemen kürt diyorlar. Örneğin: mesut özil.
yıllardır fransa tarafından beyin tecavüzüne uğramış insanların cinnet geçirip bir fransızı fransız hükümeti yerine koymasıdır.
kürt-türk-yunan fark etmez efendim. sonuç itibari ile nerede olursak olalım tecavüze meyilli olduğumuz gözler önüne sermiş bulunuyoruz.
tecavüz edilerek öldürülen turistlerin dünya medyasında büyük yankı uyandırmasından sonra ülkemize bayan turist gelmekten korkar oldu.
fark etmiyormuş demek ki efendim.
yurt dışında bile olsa tecavüz edecek birini buluyorlarmış.

bu arada yakalanan kardeşlerden en büyüğü ''türk olsaydı tecavüz etmezdik''demiş.
bunun ''fransız olduğu için tecavüz ettik demesinden hiçbir farkı yok!

o yüzden şu iğrenç tecavüzcüleri bile savunacağım diye bu kadar alçalmayın.

ayrıca;
--spoiler--
17 yaşında olan büyük kardeşin daha önce de bir jandarmanın oğluna tecavüzden ceza aldığı ve altı ay önce şartlı salıverildiği ortaya çıktı. Diğer iki kardeşin ise şiddet kullanarak hırsızlık yapmaktan sabıkalı oldukları belirlendi.
--spoiler--

http://dunya.milliyet.com...detay/1868315/default.htm

iğrençlik...
gruplar da real madridin galatasaray maçlarından sonra yaptığı açıklama. *
Karsılıgında fransızların da fransız olmadıgı ıcın oldurucegız savunmasını yapabılecegı bır savunma. Zaten bır sey yapmıssın bır de onun ustune boyle bır sey soyleyıp ırkcılık yapıyorsun. Ama boyle degıldır tabı yaptıgına bır sebep bulmak ıcın soylenmıs bır sey o fransız degıl de turk olsaydı o zaman nasıl bır savunma ypıcaktı acaba. Hadım edılmesı gerekır bunların ıste.
Oh olsun. En azindan tecavuzculer yargilaniyor. Suc kizda denmiyor.

(bkz: yolda düşürülen bekaret)
fransa da hazırlanacak olan anti-türk eylemleri için hazırlanan zemin.
Lafı haberde gördüğü gibi anlayıp aktaran yazar beyanı.

--spoiler--
Valleurs Actuelles dergisinin iddiasına göre, üç kardeş, “Eğer kız Türk olsaydı tecavüz etmezdik. Fransız olduğu için tecavüz ettik. Fransızların hepsi O… çocuğu” diye ifade verdi.
--spoiler--

Bir de dikkatimi çekti.

--spoiler--
17 yaşında olan büyük kardeşin daha önce de bir jandarmanın oğluna tecavüzden ceza aldığı ve altı ay önce şartlı salıverildiği ortaya çıktı.
--spoiler--

demek ki sadece bizim ülkede olmuyor böyle şeyler. yani salıverilmeden bahsediyorum. Yoksa pedofili her yerde.
Türkiyede birkac fransız bir türk genc kiza aynisini yapsa ve fransiz olsaydi yapmazdik dese sonuc ne olurdu diye dusunup oyle yorum yapilmali.

Bu hayvanligin ırkı olmaz. En agır sekilde cezalandırilmalılar. Hadım etmek cozum degil. Bu gibi pislikler kadina zarar verecek bir sey her zaman bulur. Bu sebelle daha agir bir ceza verilmeli.

Kendisinden daha gucsuz bir canliya zarar verememeleri ici iki bacagi da kesilmeli mesela. Sonra bunu yaotiklari kadina teslim edilmeli. Akibetleri o kadinin elinde olmali.
amk evlatları, ya abi şeriat diyorum eksiliyorsunuz beni sizinde amınıza koyayım işte, görün bunları.

ya şeriat ya ölüm ulan. kesicen sikini götüne sokucan bak dünya da 1 tane kalıyor mu.
Böyle gavat insanların yaptıkları Avrupa'da bilmem nerelerde haber oluyor, sonra bu haberi okuyan yabancı insanlarla aynı ortamdayken açıklamasını biz yapıyoruz .Hayır yani olay prestij meselesi değil,' biz türkler böyle insanlar değiliz,deve sürmüyoruz,masada yemek yiyoruz,onlar pis kaka,gurbetçi onlar.' Da değil.Mesele tamamıyla böyle 3-5 tane kansızın yaptığının 70 milyon insanı zan altında bırakması.Birde hakim sadece tecavüz suçundan değil,ırkçılıktan da bunların yargılanmasına karar vermiş.Oh olsun amına koyayım,sizi grenoble'de marsilya'da bi cezeavine versinler de,Sudan'lı Etyopya'lı hapishane cetelerinin koğuşlarında kalasınız,sizi sevgilileri yapsınlar inşallah.
"biz sıçtık ta tüyü nereye dikecektik" demenin farklı bir versiyonudur.
fransa ve haber, gerçek olduğuna inanmak istemediğimden olabilir belkide ama yinede inanmıyorum .
Söz konusu türk ise iadesi istenmeli türkiye'de yargılanmalıdır.

Fransızları bilmeyenler, oraya gitmeyenler boş beleş yorum yapmış. Bir fransıza güveneceğime kendi ülkemin sapığına güvenirim daha iyi.
Yanlarında bir tane de faslı olması hiç şaşırtmamıştır.

Güya bu türk ve araplar yüzünden gece sokağa çıkmam sözkonusu bile olamaz şahsen.

Adamlar sabah bile sapıkça hareket ediyorlar, gece neler olmaz ki...

Tü size! Bir de sorsan müslümanız derler. Tss.
abd askerlerinin her savasta yaptigi harekettir.