halk tv 3.sınıf haber şeysi ayşenur arslan beyanı. böyle buyurmuş arslan, türk askerinin azerbaycan'da sırf ermenistan'a gövde gösterisi yapmak amacıyla gönderildiğini söylemiş.

şaşırmadım açıkçası, sadece merak ettim; acaba bu garabet neden "rus askerinin azerbaycan'da ne işi var" diye sormuyor da "türk askerinin azerbaycan'da ne işi var" diye soruyor.

gerçi bunun cevabını hepimiz biliyoruz da neyse.

https://www.ensonhaber.co...cZG2wDxsBCZu6penp3HQeL18k
Aynı kanal ypg oraya gidince zerre sorgulamamıştır.
Yanlış konuşmuş ama bende şunu sormak istiyorum neden Azerbaycan dayız neden Karabağ tarafında değiliz. Neden asıl jandarma vazifesi Rusya'da 30 seneden berı sesi çıkmadı şimdi gözlemci oldu.
sol ideolojisi ve solcu arkadaşlar bu tarz tiplerden bir an önce kurtulmalıdır.
iktidar yanlısı değilim, sağcı da değilim ancak söz konusu türki cumhuriyetler olduğu zaman bana bir atar geliyor. ulan sikerim ermeni lobisini de yahudi lobisini de. sikilmedik bir kulağımızın arkası kalmış, batacaksak azerbaycan'ı destekledik diye batalım.
saçma sapan bir cümledir. soydaşlarımızın yanında elbette bulunacağız. şu an rus güdümündeler zaten. asıl saçma olan türk askerlerinin somali'de bulunmasıdır. bize ne elin zencilerinden. bir de somali'nin dış borcu ödendi. ayranımız yok içmeye hesabıdır bu. orada milliyetçi türk askerleri savaştı. ermeni lobisi götleri yiyorsa, yurtdışındaki ermenilerin türklere saldırmasını, hocalı katliamını konuşsun. bu sol çomarları ermeni lobisine bir şey demez, pkk'ya laf edemez. bir de azerbaycan'a karışıyorlar. türk cumhuriyetleri söz konusu olunca her türlü onların yanındayız. ermeni lobisi biz bir şey yapmasak bile ağlaklıklarına devam ediyor zaten. rusya, 33 askerimizi şehit etmesine rağmen hiçbir şey yapılmadı doğru dürüst. arapçı akape sağ olsun. daha ne kadar aramız bozulabilir? rusya'nın da ermeni lobisinin de canı cehenneme.