bugün

(bkz: hiçbir kere hayat bayram olmadı)
türk askeri açısından kınanacak bir durumdur.

(bkz: zoofili)
sakal traşını geciktirmiş kızdır.
söylenecek çok şey olmasına rağmen aslında keşke imkan olsa da, bir anda alayı yaptıklarından pişman olup ellerinde ne varsa bıraksalar dedirten kızdır. üzülüyor lan insan, karşında sana sıkan orospu çocuğu diye tasvir ettiğin adam 50 sene önce kardeşindi, eşindi, ablandı, bacındı.

pkk'nin, arkasında duranlar ve gönül veren kötü niyetli galeyancıların götünü sikeyim, ama çocuk lan bunlar, kim bilir neler nasıl anlatıldı da onları öyle görünce aşık olmak derecesinde gülüştüler. yapılan orospuluğun sınırı yok ama karşımızdaki de insan biz de insanız. eğer faşist davranmak, güçlüyken güçsüzü ezmek doğruysa bugün onlara yapılan yarın başkaları tarafından bizlere olabilir.

tekrar söylüyorum bunların zerresine öfkem dinmez, hele ki silahları bana, bize, devletimize doğrultuldukça asla da dinmeyecek; ama keşke bir şey olsa da durulsa bir anda. ne kadar orospu çocuğu varsa bir anda yerin dibini boylasa, saf bilinçsiz insanlar bu tarz şeylere alet olmasa.

özetle; insanın zarar gördüğü her yerde üzülün, düşünün dostlar. herşey bu kadar basit ve kolay olmamalı.
ayrıca videonun sadece 2 dk'lık kısmını izledim, muhtemelen geri kalanını izlesem buraya küfür edip çıkacaktım ama neyse ya.
zaten sikik olan durumumuzu alevlendirmeye gerek yok.
Kısa filmi çekilse cok iyi prim yapacak hede.
Türk askerinin sie diyeceği üzerinden bi traktör gecmemiş olan kızdır.
duyguları alınmış insanların aşık olma ihtimali bulunmamaktadır.
pkk lı kızın neyine benim askerim! o kız gitsin bir intikam masalına inansın. onu bunu öldürsün.
http://www.youtube.com/watch?v=olHH576_NAM

hikaye gerçekse neden bu maymunu öidürmediğini düşündüren türk askeri vardır.