bugün

dünya'nın yüz karalarıdır.

bir bakıma anarko komünist gibidirler. bir halt bilmedikleri için kendilerini saf anarşist zannederler.

sağa sola direklere ''1 mayıs anarşist (!?) yürüyüşü'' isimli saçma sapan şeyler yapıştırırlar.

ulusalcı kafa deniz gezmiş'i anarlar, utanmasalar joseph stalin posterleriyle dökülecekler meydana.

yok arkadaş, anarşizmin a'sı utanıyor lan. anarşizm adı altında ultra-devletçi ve anti-özgürlükçü ideolojilerin şakşakçılığını yapmak nedir lan? siktirin gidin komünistim deyin o zaman.

tamam kapitalizme karşısın, her kapitalizme karşı olan komünistlerle yürüyüş yapıp, onların şeyini mi yalayacak? nerede sizin o çok özgürlükçü ideolojiniz? devleti ve her türlü kural koyucu gücü reddeden adamlar, stalinistlerle kol kola geziyor yahu, cahilliğin ve özentiliğin bu kadarı nerede görülmüş?

siktirin gidin şimdi.

(bkz: anarko komünizm)
Bir anarşist ulus ve ya millet ismi ile sıfatlandırılamaz. Yani; anarşistin türkü, kürdü olmaz.
demek ki neymiş sinkaf kötü bir şeymiş veeee... her boku şablonlardan okuyup ezbere sağa sola küfür etmemek gerekirmiş.
başlığı anlamayan ergenler çıkmış.

zannetmişler ki türk anarşisti, türk milliyetçisi kavramı gibi bir şey. halbuki buradaki ''türk'' kelimesi türkiye'de yaşayan anlamı taşıyor. evet bunu anlamak içinde sadece maydanoz da ki kadar iq lazım.

dil ve anlatım dersi okumayıp, lise 1 terk insanlara laf anlatmakta acayipmiş.

tanım: türkiye'de yaşayan anarşistlerdir.
1 mayıs'da stalinistler ile birlikte yürüyen beyinsizlere/gerizekalılara ''türk anarşisti'' denir.

anarko-komünist'im demez, anarşistim der. sorun buradadır zaten. anarşizmin felsefesini ve duruşunu bu şekilde kirletirler. anarşizmin çevrelerce yanlış anlaşılmasına sebep olurlar.

ben anarşistim deyince, adam bana diyor ki ''neden her şey devletin mi olsun istiyorsun?'' diyor. işte anarko-komünistlerin (diğer adıyla türk anarşisti) anarşizme verdiği zarar budur.

max stirner mezarından kalkıp, sizi şöyle güzelcene bir götünüzden sikse ne güzel olur.