bugün

türban takan başarılı kadın olmadığından doğru olan durumdur.
türban takan kadınların takmayanlara göre ''geri zekalı'' olduğu sonucuna varırız.
az oksijenden değil, zaten olmayan iq dandır.
iq seviyesini bilemem ama görüş açısını düşürdüğü kesindir. malum, at gözlüğü gibi yanlardan kapama yapıyor... türbanlılara, görüş açılarını kısıtlamayan bir başörtüsü takmamaları halinde ehliyet verilmemeli.
asıl iq seviyesi düştükçe türbana eğilim olabileceği konusu da tartışılmalıdır.
yalandır, türban takan kuzenim kalp doktoru.
hey şerefsizlikte bir payedir der kostüm fetişime devam ederim.
Türbanı nereye hangi amaçla taktığını bilmek önemlidir. Çok önyargılısınız gençler.
bilgilerin kafa dersinden içeriye doğru koyulması sırasında doğrudan tenle temas edilemediğinden son derece doğru gerçektir. ancak burada türbanın cinsi de önemlidir. eğer ipek ise nispeten hava aldığından bilgi içeri sokulmaktadır. ancak naylonsu bir kumaşı varsa zinhar takanın ıqsunu düşürür. sizin gerçeklik anlayışınıza tüküreyim.
ülkede bulunan din düşmanı pezevenklerden kaynaklanan yanılsama.
Evet türban üsulünce başa takmak yerine göte sokulursa aykü seviyesini düşürür.
bazı önyargılı beyinlerin türbana olan antipatilerinden kaynaklı savunduğu teoridir. fakat işin aslı şudur ki önyargıları yüzünden türbanın altındaki iq yu görmeye yeltenmez çünkü o türbanda takılı kalmıştır. önemli olan o türbanın altındaki iq yu görebilecek iq ya sahip olmak.
Türbanla sadece saçlarını değil beyinlerini de kapattıları için çünkü bekaret beyinde iq seviyelerinin düşük olmasıdır. Olsun bakiredirler.
(bkz: başörtüsünü kafaya takan ateistler)
kabul görmüş gerçektir.
4 dil bilen, hem mimar hem sanat tarihçisi başörtülü görmemiş ateistin olduğunu sandığı gerçekliktir.
üzerine bir cümle değil paragraflarca yazılabileceği bir konu hakkında etkili bir şekilde yazamıyacağım ama söyleyelim. türbanlısı, türbansızı;açığı, kapalısı yani tüm dişilere seslenişim şu ki: bak biz de insanız biz de erkeğiz. illa bir göz göze gelmekten seni yatağa atmak istemiyoruz, sizin tabirinizle zina yapmak istemiyoruz. şu kısacık ömürde konuşacak gerçekten kaliteli insan arıyorum ben şahsımca. fikirleri tartışacak, selam verebilecek birilerini arıyorum. ama benim şu zamana kadar kızlarda gözlemlediğim -özellikle muhafazakar- bildiğin erkeklere öcü gözüyle bakılmaktadır. sert yapımız yüzünden en küçük zayıflıklarını kullanacaklarımızı düşünüyorlar sanırsam. ama tekrar diyorum bakın şu an normalsiniz ama yaşınız 25-27 lere geldi mi aileniz de kabul etmez sizi görücüye kalmak zorunda kalırsınız. yine bir şey demiyorum kal görücüye de bir erkeğin ne düşündüğünü nasıl düşündüğünü anlayamaz mutlu bir evlilik yaşayamaz cehaletinizle gidersin vesselam.

bir ihl li aktroll den eksi yedim sağ olsun. ama mübarek, ahirette eksinin hesabını sorarım.
Çekememezliğin işareti olan cümle. işte bunlar hep kıskançlık.