bugün

önceleri tv5'te gordugum, geçenlerde kanal7'ye transfer olmuş psikolog hanımdır. adını bilmemekle birlikte kendisini tv5'te de izlerdim. kendisine sorulan soruları aşırı mülayim tavirlarıyla yanıtlar, araya psikoloji terimleri de serpiştirerek yorumlarında etkileyici olmaya çalışır.
ayrıca geçenlerde duydugum kendisine sorulan soruya verecek yanıt bulamayıp kem küm ettikten sonra "hayırlısı neyse o olur, allahın işi" diyerek işi yukarıya havale etmesiyle beni benden almış, gerçekten işinin ehli kişidir.
türbanlı olması onu diğerlerinden ayırır. yoksa o da diploma sahibidir.
üniversitenin psikoloji bölümünden mezundur.
basligin adının turbanlı psikolog olmasi adının bilinmemesinden dolayıdır. adını bilen varsa başlıgı açsın entry'leri oraya taşıyalım. ya da hazır başlık varsa öyle yapalım.
onu farklı yapan başındaki türban değil sorunlara getirdiği çözümlerdir.
diğer meslektaşlarından tek farkı türban takması ve belki daha dindar olmasıdır. fakat ne yazıkki ülkemizde çok bilgili bile olsa sırf türbanlı diye tercih edilmeyen meslek gruplarındaki kadınlar vardır. ve bu kadınlar onlardan bilgi olarak kat ve kat aşağıda olan kimi açık kadınlara tercih edilirler.
(bkz: final döneminin yan etkileri)
(bkz: mehtap kayaoğlu)
devlete bağlı sağlık kurumlarında çalışamayan yada gizlice çalışan(torpilli) sadece özel muayene açma hakkı olan psikologtur.
dinsiz kadınların sorunlarına çare bulabilir.
yalnız kadın gelip "ben kapanmak istiyorum ama çevre baskısı yüzünden kapanamıyorum, bunalımdayım" derse muhtemelen "Allah'ın emri kapanmaktır, yap bacım" olacaktır.

ne ön yargılı insanlar var şu dünyada değil mi : ? ) uzay boşluğu gibi.
psikolog bir danışılandır. ehliyetli olması yeterlidir.