bugün

allah bütün müminleri cennet ile müjdelemistir. diger günahlar yüzünden cehennem de gecirilecek süre belirsiz olandir.
büyük karakterlerle turban yazıp 3333' e yolluyoruz. Daha sonra başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır mesajı geliyor. Mütmine' nin hayatı inceleniyor, güvenlik soruşturması yapılıyor. Eğer kriterlere uygun ise şöyle bir mesaj geliyor: Başvurunuz onaylanmıştır, ilgili arkadaşlarımız ruhunuzun nakil işlemi için size yardımcı olacaklardır. Ahiretcell müşteri hizmetleri nurlu günler diler.
türban takmayla cennetin ilk on birine girmeyi insanlar, garanti edebilse herkes türban takardı. bu işler çocuk oyuncağı değil. belli kuralları var. çalışıp gayret göstermeden kimse bir yerlere gelemiyor.
o zaman cennete gitmek çok kolay. tak türbanı git cennete...
Ateist ateist gezen kisiyle cehenneme gitmeyi beklemekten iyi olan hadisedir.
hal böyle olsaydı;

türban taktıktan sonra gerisi prestij mücadelesi olurdu.
kalbim temiz, dedem hacı diyerek cennete gitmeyi ummaktan daha mantıklı olan eylem.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
götünde dildoyla din bilgini kesilmekten hallicedir.
Evrime inanıp bir gün insan olacağı umuduyla bekleyen ateist gibidir. Zaten cennete gitmek icin takıyosa hiç takmasındır.
Türban iyi bir Şey Olabilir Ama Bunun Cennetle Ne Alakası Var Cennetle Alakası Olsaydı Erkeklerde Türbanlı Olurdu Herkezin Hayalinde Cennet Vardır Bu Bir Ateistçe Düşünüş Bence Çok Yanlış.
http://galeri.uludagsozlu...cennete-gitmeyi-beklemek/
tesettür allahın farz kıldığı bir yükümlülük değildir. allah kimsenin kılık kıyafetine karışmaz. kılık kıyafetini sen yaşadığın toplumun koşullarına göre belirlersin. allahı haşa modacı yerine koyanları bu iddialarını yalnız kurandan getirecekleri delillerle ispatlamaya davet ediyorum.

not: mealler ve saçma sapan çevirilerle gelmeyin bu arada. çünkü kısır tartışmalara ayıracak vaktim yok.