bugün

Tüm futbol tarihimizdeki milli futbolcularımızdan kurulan milli takımdır. Eski büyük efsanelerden en başta özür dilerim. Sadece futbolunu seyredebildiğim oyunculardan yapıyorum kadroyu.

1-rüştü
2-ogün
3-bülent
4-alpay
5-hakan ünsal
6-oğuz çetin
7-emre belözoğlu
8-arda turan
9-hakan şükür
10-hami mandıralı
11-tuncay şanlı
rüştü reçber

1996-2001-2009 türkiye ligi, euro 2000 çeyrek final, 2002 dünya kupası 3.lük, 2002 uefa yılın kalecisi, barcelona kalecisi, euro 2008 yarı final...

ümit davala

1996-00 4 sene ust uste şampiyonluk, uefa kupası, süper kupa şampiyonluğu, ş.ligi 2.tur, çeyrek final, alman ligi şampiyonluğu, dünya 3.lüğü.. inter milan, ac milan, werder bremen futbolcusu..

emre aşık

1996-2002-2006 lig şampiyonluğu, gs, fb, bjk oynayan futbolcu, uefa süper kupası, euro 2008 yarı final..

bülent korkmaz

ş.kulüpler yarı final, 8 lig şampiyonluğu, uefa kupası, süper kupa, kupa galipleri ç.final, şampiyolar ligi 2 çeyrek final, 1, 2.tur, dünya 3.lüğü, euro 2000 çeyrek final..

ergün penbe

6 lig şampiyonluğu, uefa kupası, süper kupa, euro 2000 çeyrek final, ş.ligi ç.final, 2.tur, dünya kupası 3.lüğü..

okan buruk

7 lig şampiyonluğu, uefa kupası, süper kupa, ş.ligi ç.final, dünya 3.lüğü, euro 2000 çeyrek final.. inter milan futbolcusu..

tugay kerimoğlu

5 lig şampiyonluğu, dünya 3.lüğü, euro 2000 ç.final, premier lig'de 10 yıl..

sergen yalçın

gs, fb, bjk, trabzon futbolcusu.. 5 lig şampiyonluğu, ş.ligi 2.tur, uefa kupası çeyrek final, euro 2000 çeyrek final..

hasan şaş

4 lig şampiyonluğu, uefa kupası, süper kupa, ş.ligi 2.tur , çeyrek final, dünya 3.lüğü..

arif erdem

7 lig şampiyonluğu, uefa kupası, süper kupa, ş.ligi 2 kez ç.final, 2.tur, kupa galipleri çeyrek final, euro 2000 çfinal, dünya 3.lüğü, türkiye ligi gol krallığı.. real sociedat futbolcusu..

hakan şükür

8 lig şampiyonluğu, ş.ligi 2 ç.final, uefa kupası, süper kupa, inter milan, blacburn rovers, parma, torino futbolcusu.. dünya 3.lüğü, euro 2000 ç.final, uefa kupası 2000 gol kralı, türkiye ligi en golcü furbolcusu, 3 gol krallığı..
90 dan önce oynayanları bilmem. Yetişemedim onlara. Ama 90 dan sonrasını çok net izledim. Onlardan bir 11 olusturayım ben size:
Rüştü
bülent-alpay-ogün
tugay
hasan şaş-emre-sergen-hakan ünsal
hakan şükür-hami

sistem 3-1-4-2 şeklinde olacak.

Edit: yemin ediyorum Entry yi girdikten sonra başlığı benim açtığımı farkettim. Ulan 96 gün önce girdiğim Entryden 3 oyuncuyu farklı yazmışım. Bir insan 96 günde nasıl bu kadar dönebilir. Ama sistem aynı bu arada. 3-1-4-2.
Umursanmayan yazarın aynı başlığı tekrar canlandırması gibi olacak ama kadromu revize ederek tekrar yazmak istedim.

Rüştü
Hamit-bülent-alpay-hakan ünsal
Tugay
Hasan şaş-emre-arda
Hakan şükür-arif.
rüştü
gökhan gönül
müjdat yetkiner
Emre aşık
caner erkin
emre
sergen
lefter
abdullah
tanju
rıdvan.
2002 dünya kupası ve euro 2008 deki kadrolardır.
rüştü
gökhan gönül
bülent
alpay
hakan ünsal
hasan şaş
ergün pembe
arda
sergen
hakan şükür
tanju.