bugün

fuckbuddy bulmak olduğu yönünde söylentilerin hızla arttığı aşikardır.
"Sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor" dedirtendir.
Bunun amacı ne peki ?
(bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/23568207/)
(bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/23568148/)

Edit : yazara dikkatt.
aptaldır.
Aç kalıp beynini yemiş bunlar, sözlükte takipçi arttırma keyfff diye tweette atarlar.
bende paylaştım lakin takipçi artsın diye değil, orada bir duruş sergiliyorsunuz, taraf olduğunuzu gösteriyorsunuz, her bir sikimi yiyorsunuz, aynı facebook gibi.

ayrıca ulan yavşaklar o hesabı saklayalım diye mi açıyorsunuz ?
sokağa çıksa selam verecek kimsesi olmayanlardır.
bir de bunlar twitter.com/ozeddarkstark ile gün boyu goygoy döndürüp dururlar. utanmazdırlar zira.
takipçi kazanmak olabilir. yada uçarsam arkadaşlarım buradan ulaşabilir amacı vardır. hiç olmadı eğer kendi fotosu varsa ben buyum işte demeye getiriyor olabilir.

ben de paylaşırdım da neyse. isteyen dm'den yürüsün.
ne memintom var ne bacişkolarım. tek görünen bakışlarım. o da mı olmasın ey ahali
Sekstir tabiykisi de..
(bkz: fotoğraflı twitter hesabını paylaşan türbanlı bacı)
belki bağyan yazarlar belki etkilenir takip ederler diyedir amaç.
Takipçi arttırmak olabilir. Neticede beleş reklam. Ben de paylaşmak isterim lakin bomboş twitsiz duruyor.
Çok pisli şeylerdir amacı, ayıplı filan. Amk onun amaci ne, bunun amaci ne, amaclari cözeceksiniz diye figan. Bi bitmediniz evveliyatini selamladiklarim.
Takipçi kasmak için yapılır ama daha çok unf ile sonuçlanır.
pompacı arıyordur.
çok farklı amaçlar olabilir ama zannımca gerek yoktur bu tür işlere.
tilki' dir.

edit: yine yanlış anket.
komikliktir herhalde.. gizemli bir nickle giriş yaptığın bu alanda bir dünya kuruyorsun. sadece fikirlerinle bi profil çiziyorsun. sonra kalkıyosun o gizemi ifşa ediyorsun.. sözlükten twitter'a ordan da facebook'a uzanan bir network'ü paylaşıyosun aslında. e gülünür buna da yani. en azından tebessüm edilir..
(bkz: Anana sor)
am arıyordur. net.
Sosyal çevre yapmak olabilir.
seks.*
takipçi mi kasıyorlar yoksa ' bakıııın bu benim nasıl çıkmışıım amaaa ' tribine mi giriyorlar anlamıyorum. abi yaz çık işte sözlük burası nedir bu ifşa derdi sizdeki?
güncel Önemli Başlıklar