bugün

Kürdistan haritası yapmak engellenemez tabi. Bilgisayarda biraz oynarsın Washington'a bile haritaya eklersin.

Fiiliyata geçirmek ise fistan giymekten fazlasını gerektirir.
engelleyen yok. siktirin gidin ırakta kurun amk.
devlet görse bomba ihbarı verecekler mi yaratıyor bu boş gündemi?
ekşi sözlükten copy paste yapma modası.
ekşide ibnelik moda olsa, modaya ayak uyduracak bir kaç müstakbel ibne yazar tanıyorum.
görsel
görsel

Şu tiplere bakıp, bunları ciddiye alanınız var mı?
Ellerine iki tane makineli tüfek alarak üstlerinde adam akıllı bir don olmadan bunu diyen müsveddeler kafalarına bomba yağınca ağlamayacaklar o zaman.
görsel
Fantastik kurgu tadında, hiç olmamış bir ütopyanın hayaliyle yanıp tutuşanlar, hayalleriyle birlikte tarihin tozlu sayfalarına karışıp yok olup gidecektir zamanla. Demek istediğim bu Dünyada yaşadığın en fazla 80-90 yıl.

Ne diye bir insan kendini olmayan şeylere inandırma gereği duyar ki?

iran'ın topraklarımıza zamanında saldığı üç tip insan vardır.

1)Aleviler (Şiileşmiş Türkler)
2)Kürtler
3)Zazalar

Eğer gün gelir de iran topraklarını yerle yeksan ederek ele geçirirsek, tüm bölücü fikirleri olanları Türk, Türkmen, Kürt, Zaza ve Alevi demeden iran topraklarına yollayalım bence.

Orada artık birbirlerini mi yerler yoksa ne yaparlar bu da bizi ilgilendirmesin.

Başımıza bu belaları salan da Safevi Tarikatı'dır zaten. Şahkulu gibi bir isyanı yapmasalar biz bu belalarla baş başa kalmazdık.

(bkz: kürtleşen türkler/#43376523)
imamoğlu döneminde yaşanmıştır.
Şanlı Kürt gerillaları

görsel
üstüne üstlük doğu tarafı almak nedir? bu ülke sahipsiz mi lan! Kuzey Irak ne güne duruyor dur orda işte.
Bu topraklarda nefes alabildiklerine yatıp kalkıp şükretmiyorlar da haritalara yeni çizgiler çizmeye kalkıyorlar (tüm kürtleri kastetmiyorum konu vatan hainleri). Bu vatanın tek bir karış toprağını bile ütopik hayallare obje edemezler. Nasıl oluyor da bu şerefsizler tespit edilip cezaları kesilemiyor anlayamıyorum. Siyasilere eleştiri yapanlar bile bir gecede yakalanıyor bu şerefsizler rahat rahat tweet atıyor öyle mi? Vatan toprağımıza göz dikenlerin gözleri oyulup ellerine verilmeli!!
misak-ı milli sınırları içersinde ancak başımı kurarsınız.
la olm kimse engellemiyor ki zaten hatta bazıları destek bile oluyor. yıllardır kuramadınız, onu da mı biz kurup elinize verelim?