bugün

twitter çıktı özel hayat s.kilip atıldı. bir de facebook, twitter, msn, yonja, hi5, badoo ve ismini sayamayacağım bir dünya sitenin malları var etrafta. ( maşallah hepsini de biliyorum)

sanal olmuşlar bunlar. bir sürü yüzünü görmedikleri kankaları, sırdaşları, yoldaşları var. kıçını kaldır git o insanlarla tanış desen götlerini kaldıramazlar, utanırlar, tanıştıklarında ne olacağını kestiremezler. sanal dünyanın sığırcıkları.

son popülarite twitter. her boku oraya yazıyor mallar. ben de kullanıyorum. eğleniyorum falan ama o kadar. özel hayatımı oraya aynen aktarmıyorum. gerizekalılar sıçarken bile bişeyler yazabilmenin peşindeler.

- kabız olmuşum sanırım, baş verdi gerisi yok.
- şu anda sevişiyoruz, ali kırca style *
- @göttenbacakli hani akşam sinemaya gidecektik? yalan mıydı hepsi...
- gece annemlerin odadan ses geliyordu, babam hadi hadi hadiiii diye bağırıyordu. ne ola ki?

hayır beynini çüktüğüm adap var, edep var, saygı var, özel var. napalım biz senin anala babanın gece kırmızı noktalı fantezilerini.

bunlar çeşitlendirilir. bazıları var sırf şekil olsun diye, etrafa göstermelik yazarlar.

- hediyemi aldım, çok mutluyuuuumm.
- akşam xxx deyizzzzzz.
- en sonunda aldım iphone umuuuuuuuuu eheheh :p

diyorum ben twitter malları bunlar.
(bkz: ayşe özyılmazel)
messenger' da kişisel iletisini işim var yazmaaa yapan insanlardan farkı yoktur bunların. kendilerini bi bok sanan insanlardır genelde. hadi ünlü biri olsan, hayranların seni takip etmek ister, eyvallah. ne sanıyorsun kendini, bütün arkadaşların işi gücü yok, senden haber bekliyor sanki. varsa önemli bir olay, yaz işte 3- 5 arkadaşına. herkesle paylaşmak niye.
- çok fena çişim geldi, birazdan yazarım.
- annem yemeğe çağırdı oleyy.
- kurtlar vadisi izliyorum. gelmezsen merak etmeyin.
şuan zart zurtla uğraşıyorum. ne karışık bi şeymiş.
şu an tvde hebelehubelehüp var kaçırmayın.
bugün xlen y yi gördük .
(bkz: ben bi sıçıp geliyorum)
bunu daha önceden birileri düşünmüş. sözgelimi:

11.53 i gotta pee now:)
11.55 i am on my way to bathroom.
11.57 still going.
12.00 guess where i am now:) bathroom!
12.02 now i'm done and i just left the bathroom. gonna watch some tv
12.04 crap. i gotta pee again. i'm headin back

(bkz: jimmy fallon)*
özel hayatını halka az etmiş insandır.

ayrıca bu şahsın sevgilisine dakkikada 2 mesaj yazabilme kapasitesi vardır...
O değil de bir de herkes cümlesinin altına nerden arakladıgını yazsında kim alim kim degil anlayalım. Mevlanadan alıyorsan söylede millet seni Mevlana sanmasın