bugün

ünlü ilim adamı pardon kadını, mütefekkir alim bir kişi (bedii üz zaman = zamanın en iyisi = ama hangi zamanın)
geçen akşam bir programda kendisinin fikirleri soruldu.

işte o zaman bu ülkenin habercilik anlayışının bittiğini anladım.

bu kadın kim lan! en son Budizm dinine geçmişti.
.........................................
Önce upuzun, sonra kesik saçin vardi;
Tenin bugdaysi, boyun bir basak kadardi.
Içini giciklardi bütün erkeklerin
Altin bileziklerle dolu bileklerin.
Açilirdi rüzgârda kisa eteklerin;
Açik saçik sarkilar söylerdin en fazla.
Ne çapkin komsumuzdun sen, Tugce Abla!

Gönül verdin derlerdi o delikanliya,
En sonunda varmissin bir Yunanliya.
Bilmem simdi hâlâ bu ilk kocanda misin,
Hâlâ daglari karli Yunanistan’da misin?
..........................................
(bkz: adalet ve kalkınma dini)
(bkz: akkitap)
(bkz: tayyip suresi cüz no 2001).
bir sonraki dininin merakla beklendiği şey.
kadının hasıdır hası. o kadarrr. tüm hdpli ve chpli totoşların sülalelerini toplasan tuğçe'nin güzelliğinin yarısı etmez. ayrıca bu gezizekalı totoşların sülalelerinde tuğçe'nin zekasının ayarında bir bir allahın kulu yoktur. çatlayın patlayın lan.
görüntü olarak çok güzel. diğer yönleri beni pek ilgilendirmeyen ünlüdür. heyranım.
Çok güzel bir akp'li hanfendi.
(img:#875164)
alıştığımız üzere mankenlikten şarkıcılığa değil de siyasi yorumculuğa terfi etmiş bir hanımefendidir.

en son röportajında aydın doğan'a tavsiyelerde bulunmuştur.

--spoiler--

akp'ye oy veren %50'yi cahil gören zihniyet madem bu kadar zekiydi, diğer yüzde elliden neden oy alamadılar?
onların cahil dediği anadolu insanı ilim irfan sahibidir demiştir.

--spoiler--

bakın bu tür hanımların, kahvehanede 51 oynarken siyaset konuşan adamlardan hiçbir farkı yoktur. birkaç tane gazete röportaj için bunları aradıklarında, kendilerini siyaset üstadı sanıp böyle havalara girmeleri de normaldir zira insanımıza biraz gaz verip kendisini allah sanmasını sağlamak bile mümkündür.

ülke gündemine dair fikirleri mankenlerden almak, birçok akp'li kardeşimizin de tercih etmediği bir durum olsa gerek. ama oluyor işte arkadaşlar. rant ve yandaşlık sevdası o kadar büyük ki bu ülkede, sözüm meclisten dışarı, bir orospuya türban taktırır, homoyu hetero yapar, demokratı muhafazakar eyler. bize de seyreylemek düşer.
geniş aile yapıştır filmi'nde kendisine yapılan göndermeyi adli makamlara taşımış.

http://www.habergzt.com/t...ondermeden-rahatsiz/5025/
akp'li bir kişi dahi kendisini sevmiyordur. hatta onlarda dalga geçiyorlar açık söyleyeyim.
bir ara mahkemeye başvurup eski çıplak fotolarını kaldırtacaktı. sinirden unuttu galiba. işsiz insan.
(bkz: bipolar bozukluk)
Akpli çok güzel bir hanfendi.
(img:#909871)
Eski manken. çok tuhaf bir kadın. aslında ne tuhaf bir ruh hali içinde. az'a kanaat etmeyince mi oluyor bu durum acep.

yeni mankenler yetiştir aç bir okul. illa hükümete yaslanmak mı lazım.

din virtüözü gibi kadın vesselam. veya din fritözü gibi kadın.

burcu çetinkaya da öyle. ne yapıyorsunuz, nasıl böyle oluyor, davranıyor insan.

niran ünsal var birde tabii. n'oluyor kime neyi ispatlıyorsunuz. niye bu birden namazımda niyazındayım halleri.

yeliz yeşilmen birde hah. her cuma evlerinde dua günü olurmuş instagramdan paylaşımlar vs..

hayır "şşt hey çıkı çıkı fıstık" klibinde ben mi oynadım.

memeler salkım saçak niran ünsal bugün namazında niyazında. doğru yola yönelmiş. başı açık olanlar yanlış yolda mı.

nasıl bir düşünce kaosu bu.

neye göre doğru yol. doğru nedir ? dinler ispatlanamaz bu bir gerçek. inançtır çünkü. inanırsın veya inanmazsın.

ben galakside uçan spagetti canavarının varlığını ve kudretini size nasıl ispatlayamazsam sizde ispatlayamazsınız.

nasıl şeyidir la bu dünya. kaos anasını satayım.

o diyo benim babam yok annem durup dururken hamile kaldı eeee ? işte benim babam toyota gibi adam değil ama daha iyisi allahın ta kendisi diyor, ben isa diyor.

kim gördü diyosun, "öyleymiş" diyolar mesela hristiyanlar açısından.

onlarda da kiliseye pazarları gitmeyene kötü bakar mesela dindar her pazar kiliseye giden hristiyanlar.

bizdeki cami baskısı gibi.

kim gördü diyosun işte diyolar bundan asırlar evvel 3. yüzyılda, 2. yüzyılda, 4. yüzyılda.

e kanıt ? diyosun, "yok ama öyle diyolar, öyleymiş yani"

vay arkadaş. kanıtın yok sonra bize dayatma yapınca ve biz karşı çıkınca "dinden çıktın" oluyor.

nereye girdim, nereden çıktım, noluyo arkadaş ?
(bkz: tutarsız)
bir kaç gece evveli Altın kelebek ödüllerinde iyi giydirilen eski manken.
(bkz: insert 3 Cd)

4 cd is coming soon.
farkındaysak çoktandır rusyaya atar yapmadı

bekliyoz reyiz.
erasmus'la okul değiştirir gibi din değiştiren bağyan. ulan insan gömlek değiştirmeye üşeniyor, imreniyorum bu kadına. en son, ateist olacak bu, demedi demeyin.
güzel kadın. çekici. erotik.
Zamanında cüneyt bunu sağlam göt etmişti.

https://youtu.be/Z232UAWrqns
Din değiştirmesiyle ünlü eski bir mankenimizdir. Çok eleştirildi bu yüzden ama bence yanlış. Kafası, duyguları karışık olabilir.Kendi inancı, kendi seçimi neticede kimseyi ilgilendirmez.
eski bir manken yeni bir yalayıcı. ya biri şunu öldürüp gömsün.
Düğünde takı merasimi yapılırken çeyreğini takıp ansızın bir istiklal Marşı patlatabilecek bir görümce olabilir kendisinden.

O nasıl bir özveri, helal sana Tuğçe. Sen var ya sen, bu toprakların yetiştirdiği en nadide duyarkasıcı'sın sen. Seni sidarta'ya havale ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar