bugün

Araplar Türkleri sevmez.
Edrak-ı bî idrak der türk için. Kendisi ise milyonlarca uyarıcıya rağmen sapkınlıktan ayrılmayan sapıktır. Türk de bu yüzden sevmez arabı. Araplaştıkça sapıtmamız bu yüzden.
1. dünya savaşında bizi sattıkları için.

ama ben seviyorum. çünkü halifelik denen şeyin aslında bir işe yaramadığını bize gösterdiler. osmanlı halifeliğini hiçe sayarak ingilizlerle anlaştılar. atatürk'ün haklı olduğu bir yan daha. çaaat! kaldırdı halifeliği. egemenliği halka verdi. ama anlarlar mı? yoooo.
Arap'lar da Türk'leri sevmez, Türk'ler islam'dan kurtulduğunda gerçeği daha iyi görüceklerdir.
Hiç Bir Onurlu insan Genelleme Yapıp Başka Bir Topluluktan Boş Yere Nefret Etmez.

x'den veya y'den Nefret Edebilirsin Ama Genel Olarak Kimse Herkesten Nefret Edemez.

Mantıksal Olarak Bakıldığında Bile imkansızdır O Kesimden yani Güruh Olarak Nitelendirilmişlerin arasından Bağ Kurabileceğiniz Dost Olabileceğiniz Hiçbiri Olmasa Bile Hoşunuza Gidecek Bir Şey Söyleyen Biri illa Çıkar.

Aman Diyene El Kaldırmayan Bir Millet Olarak ifade Edilen Türklerin Genelleme Yapacağına inanmıyorum.Yapanda önce insanlık sonra Türklük Değerlerini Sorgulasın.
Türkler her gittiği yerde artistlik yaptığı için kimse sevmez. Her yerde abilik taslayarak onlara müstemleke gibi davrandığı için sevmez. Araplar sevmediği gibi, öz kardeş sanılan azerbaycanlılar da sevmez, kıbrıslılar da sevmez. Tesadüf olamaz değil mi?
Bu nefrette türkler yanlız değil tüm dünya bu ibnelerden nefret ediyor para sıçmıyor olsa suudi kralı bile vize alamaz avrupada.
Zamanında türkler'e yaptığı ihanetlerden dolayıdır.

Osmanlı zamanında araplar bize birçok kez ihanet etmiştir.

Şimdiki zamanlarda ise bazıları hem osmanlıyı savunup aynı zaman da arapların yanında durmaktadır, anlamak mümkün değil! Çünkü arapların tarafındaysan o zaman osmanlıyı savunmamalısın, eğer osmanlıyı savunuyorsan, araplarla yan yana olamazsın, birbirine ters, zaten hainlerle birlikte olmak akıl kari değil. Biraz tarih araştırırsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın. Güvenilmez insanlardır.
Ben bize islamı bulaştırdıkları için nefret ediyorum diğerlerini bilemem.
dünya da yaşama hakkına bir tek beyaz türkler sahiptir

geri kalan bütün milletleri toplayıp asit havuzlarına atmalıyız.

sadece beyaz türkler........

heil amen.
Bütün nefretler kıskançlıkla başlar. Anlayana.
araplardan, emevilerden, bedevilerden, arap yalakalarindan nefret ediyorum. ırkcilik degil bu, gereksiz bir irk, ihaneti cok severler ve kendilerinden baska kimseleri dusunmezler. muslumanligi must bilip diger muslumanlar aci icinde kivranirken kendileri luks ve sefa icinde yasarlar bla bla bla daha bir cok sey.
bu sorunun kısa ve öz olarak tek cevabı arapların türklerden nefret etmesinden kaynaklanıyor.
bilgiye ulaşmak artık çok kolay. araplar emeviler zamanında güçlüyken şaman olan türklere karşı bir akın başlatmışlar. çok ciddi oranda türkü katledip, tecavüz etmişler. bunun tek sebebi dinmiş. yani o zaman ki atalarımız dağınık halde yaşarken bu emeviler atalarımızı az sayıda yakalayıp müslüman etmek için tecavüz ve katliam yapıyorlar. sonraki yıllarda türkler birleşiyor arapların gelmişini geçmişini sikip müslümanlık sizin yaptığınız gibi değil bu şekilde yaşanır diyerek insanlık öğretiyor bu yobazlara. halifelikle birlikte bu araplar bize iyice düşman oluyor. her savaş başlangıcında anglosaksonlarla, bazen bolşeviklerle birlik olup bizi kalleşçe arkadan vurmaya devam ediyorlar. biz bunca yapılanlara karşı onlara ne yaptık. sadece kınadık, nefret ettik. bu da bizim araplara karşı pasifliğimizden ileri gelmektedir. araplar bizi her fırsatta sikmeye devam edecekler.
Sevmek icin nedenleri olmadigi icin.
Türklerin nefret etmediği millet var mı la..
Türkler araplardan nefret etmez. Araplardan nefret edenler ateist müslüman düşmanı ırkçı türklerdir.
sempati duyacak tarafları olmadığından.
Sadece türkler tarafından değil dünyanın neredeyse heryerinde araplar sevilmez.
Atalarımız bile “ne şam’In şekeri, ne arabın yüzü” demişken bunca arabı hemde şam araplarını türkiye’ye doldurmak yeterli bir sebeptir. Sıçılmışa tüy dikmek budur.
suudiler açık açık ypg'ye destek veriyor şu an. aa neden acaba?