bugün

(bkz: gol olur)
(bkz: abdullah gül fidel castro olur mu)
yaniti "kesinlikle hayir, imkansiz" olan sorudur.
o biraz para, teknoloji, modern dusunce yapisi ve ozgurluk ister.

(bkz: halamin biyigi olsa amcam olurdu)
(bkz: türkiye rusya olur mu)
(bkz: birazda finlandiya olalım lan)*
- abi ne diyosun, turkiye hollanda olur mu?
- olur tabi, olur da... *
+ ilker abi, turkiye hollanda olur mu?
- ordan vurursa gol olur... vuruyor! aut!
+ peki abi.
olsa da yesek
nistelroy tipi bir forvet ve makina gibi işleyecek bir sistemle neden olmasın diye cevaplanabilecek soru.
1980'den sonra yurtdisina cikmak zorunda kalip da buralara yerlesen * * biri olarak soyleyebilirim ki cevabi cok basit olan bir sorudur bu.

turkiye hollanda olamaz. zira turk irki irk bilincini hollanda'lilar kadar cok kaybetmemistir. buralara gelen bilir, her yer gocmendir. zencisi, arabi, yahudisi. hollandalilarin bu durumdan rahatsizlik duymamasi onlarin kendi irk bilinclerine sahip olmamalarindan ileri gelmektedir.

turk irkinda ise bu durum soz konusu degildir.
hollanda olmak isteyenlerden kolay kolay sıra gelmeyeceğinden olumlu cevap vermesi güç bir soru.
delikanlı kültürünün egemen olduğu topraklarda yasal olarak eşcinsel evlilğe izin veren bir ülke olup olamayacağımız ise soru, hayır olamayız. hee, onlar biz gibi olabilirler o ayrı.
an itibari ile milli takımlar düzeyinde bakarsak ülkemizden bir lebron james çıkması kadar imkansız durumdur.
(bkz: türkiye den bir bok olur mu sorunsalı)
istanbul da amsterdam olursa tamamdır.
haftaya bugün hollandayız..

(bkz: millet delirmiş yahu)
(bkz: olsada kodum olmasada kodum)
"başı ve sonu a m ile biten bir şehir olursa türkiye de hollanda olur" cevabına uygun sorulabilecek bir soru tipidir.
yıllardır türkiye nin iran olmasını bekleyenlerin yeni beklentisi. türkiye hollanda olmadan siz hollanda ya gidin. zaten eşcinsel evlilik serbest. hadi gulu gulu.
ihtimalini %0,0001 olarak gordugum durum.
travesti evliliklerin serbest olması durumunda evet türkiye hollanda olur.
olmaz, bu kadar basit ama kırk karakterden kısa entry giremiyorum su anda o yüzden uzatıyorum.
bir van nisterloy
bir van persie kolay yetişmiyor ki olsun öyle ya!.
biz onlar gibi canilik yapıp afrikayı sömürüp zengin olamayız
Biz tarih boyunca yıkıcı değil hep yapıcı olmuş bir ırkın soyundan geliyoruz.