bugün

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere bu internet paketinde 1 gb kotamız var. Ve bu kota gayet hızlı telefon için gayet iş gören bir kota. Fakat sonuc olarak sadece 1gb yani bir film izlesek bitiyor. Bitince ne mi oluyor? Hız 96kb'a düşüyor beyler. Yani 7 saniyelik videoyu bile 1dakikada belki yüklüyor. Videoyu gectim gif bile açmıyor. Ama tabi ki bir yolu var. Net paketini 25tl'ye yaptıktan sonra cumartesi veya pazar gecesi saat dörtten beşten sonra kotanızı bir anda bitirin size hız limitiniz bitti diye mesaj geliyor ama hız limitiniz kalıyor. Yani günde isterseniz 20gb net harcayın sıfır sıkıntı.

Üç aydır yapıyorum hocam beş ay denedim son üç aydır oluyor.
hıı yalancı milletin kotalarını yicen. hem sen cumartesi pazar 4te 5te nasıl buldun ki öyle bişeyi te sabahın körü.
Kardeş bu net paketi sınırsız 1gb yani olmasa bile tl gitmiyo kota bitince paket sınırsıza geçiyor. Kara cahil fikirlerinizi şuraya yazmayın canımı sıkıyorsunuz.
hııı nerden belli. hız düşüyormuş ama. düşük düşük millet ne yapcak bi ay.
1 hafta içinde bitmesi muhtemel pakettir. Mobil veriler artık eskisi gibi değil. köpek gibi sömürüyor megabaytları, gigabayları. bu yüzden en az 4 gb'lık bir pakete geçilmesi gerekir.
bimcell den 2.5 kat pahalidir.
(bkz: bimcell 1 gb sınırsız internet
paketi)
Yalnız Türkiye'de olan şey sanırım şu Sınırsız denip de sınır koyma olayı.