bugün

türkçülerin teşkilatıdır tanrı kut versin.

a.k kürtleri geldi yine
hı devrim pıtırcıkları da geldi
Yeşil komünistlerde gelirse kadro tam olacak.
tanrı dut versin.

edit: niye eksiliyosunuz olum dut güzel bi şey lan.
Şu sıralarda yapacakları toplumu bilinçlendirme eylemlerine cok gereksinim duyduğumuz oluşum. Turan'ın yanlış anlaşılması ni önlemek için çalışmaları Türküculer için önemlidir. il
2 gün önce istanbul-kadıköy'de atsız kültür evi'ni açmış olan, etkin bir türkçü-turancı oluşumdur. Anda dergisini çıkartan oluşumdur. Takipte ve iletişimde olduğumuz oluşumdur.
Tanrı kut versin!
Kendilerini türkçü-turancı olarak tanımlayan başlarında hasan kocabey'in bulunduğu oluşumdur.
tanrı at versin.*
hasan kocabey diye barzomsu biri var başında, iki kelimeyi bir araya getiremeyen, ülkü ocakları çakması bir tip.
şuan genel başkan hasan kocabey ve 2 yöneticisi (mithar akar,ibrahim doruk) pkklı piçleri dövdüğü için tutuklanmıştır.Bilinen durum savcılığa götürüleceklermiş.Tanrı güç versin vatan evlatlarına.
Thp g.Başkanı, hasan kocabey ve iki genel merkez yöneticisi, emniyette sebebi belli olmayan bir nedenden dolayı, gözaltına alındı. Ulan bölücü, toplulukçu kürtler her yerde rahat rahat nifak saçarken, türkçü insanları paketliyorlar. gör bunları türk halkı gör.
reisleri göz altına alınmış platformdur hemen serbest bırakılmalı ve adelet yerini bulmalıdır.
zira bu kadar bölücü orospu çocukları dışardayken bu adamları gözaltına almak tam anlamıyla vatan hainliğidir.
turancılığı savunan bir platform.
kocaeli'de bir abimin çağrısı üzerine cumhuriyet parkında olan oturma eylemlerine katıldım. amacım tanışıp görüşlerini öğrenip vatanımızın geleceği hakkında konuşmaktı. amaçladığım şeye ulaştım. güzelce anlattılar ve eylemlerine bende destek verdim.
amaçları türkleri birleştirmek. şimdi kimileri çıkacak diyecek tüm dünyadaki türkleri nasıl birleştirebilirsin. bu olaya ülkemizdeki türkleri birleştirmekle herkes başlayabilir.
eylemin ilk başlarında cumhuriyet parkı merdivenlerine pankart koyuldu. ve türk bayrakları astık. bekledik. gelen arkadaşlara milliyetçiliğin ne olduğunu, türkçülük yapıp islam düşmanı olmamalarını, islamcılık yapıp türk düşmanı olmamalarını, birbirimizin dostu olup bu zor günleri atlatmamız gerektiğini anlattık.
son 45 dakika slogan attık ve oradaki halkı "istiklal marşına" bakın "istiklal marşı" diyorum. şehitlerimiz için yazılmış vatanımızın savunulma hikayesini anlatan marşı okumak için davet ettik. 3 kişi bizden başka okudu. diğer gelip geçenler gülüp geçtiler. bizim gülünüp geçilecek ney kötülüğümüz ve ayıbımız var? biz vatanımıza kastedenler için toplanıp halkımızı bilginlendirdik. oradayken o 3 kişinin 2si liseli kızdı. o kızlar şimdiki tabirle selinsu denilen tikky gibilerdi fakat istiklal marşımızı okudu. fakat asıl önemli olan diğer 1 kişiydi.
o kişi türkistan'dan zulümden kaçan bir ablamızdı. üstünde çarşaf vardı. yanımıza yaklaşmadı önümüzde biraz uzakta okudu marşımızı. bakın türkistanlı bir bacımız. ve istiklal marşımızı okuyor.
marş bittikten sonra önümüzden gelip geçenler dahada çok gülmeye başladı. biz orada gülünecek bir şey yapmadık. tek yaptığımız elimizde bayraklarla ayakta durup bozkurt işareti yapıp istiklal marşımızı okuduk.
şehitlerimiz için slogan attık. 3-5 çapulcunun evine girip öldürdüğü şehitlerimiz için.
tecavüz edilmiş öğretmenlerimiz için.
öldürülmüş minik yavrular için.
üzgün anneler için.
minik yetimler için.
anası babası şehit gazi olanlar için.
kısacası tüm kutsal şehitlerimiz için slogan attık.
o türkistanlı bacımızın yanına thp den bir kız gitti ve neden yanımıza gelmediğini sordu.
bacımızın cevabı içimi öyle üzdü ki içimden ağlamaya başladım. ve yüzümü gizleyip yaşlanan gözlerimi sildim.
dediği şey: ben çarşaflıyım diğer türk kardeşlerim beni dışlıyorlar. benim tek suçum müslüman olup adetlerimi sürdürmem.
çarşaflı olduğum için beni oradan kovarlardı. dedi.
bu bacım türkistan'dan gelmiş. buraya gelme amacı zulümden kaçmak. neden burda da zulüm gösterelim ki. bacım beni öyle üzdü ki müslümanım diyenlerden dolayı utandım. aşırı derecede utandım yerin dibine girdim. sırf çarşaflı olduğu için bacımı niye dışladılar. onun adeti o. kimseyi madem yargılamamız gerek neden o ablamı yargılıyorsunuz. o bacım sizinle gurur duyuyorum ülkenizi savunuyorsunuz. halkınızı bilgilendiriyorsunuz sizinle övünmeliyiz dedi. ve gitti 5 dk sonra elinde bir poşetle geldi. içinde su vardı. o sıcakta ve o üzüntü ile o su bana cennetten gelmiş su gibi geldi. bu yazıyı yazarken o bacım aklıma geldi ve çok hüzünlendim şuan.
bir gün önce pkk ve apo sloganları atan kişilere bu halk cumhuriyet parkında destek çıktı. binlerce kişi binlerce !!!
vatan hainlerini savunmak için!!!
biz bugün oturma eyleminde kaç kişiydik?
7 kişiydik. hiçbir türk insanı gelip türklüğüyle gurur duymadı yanımızda. yanımızdan gülüp geçti. bizim suçumuz vatanımızı savunmak isteyip ,türk halkını vatanını savunmak için ,beyninin yıkanmaması için uğraşmak ise ben bu suça devam edeceğim.
ya bunu bırakın şehitlerimiz için, ülkemiz için yazılan istiklal marşı'mızı bile okumadılar. bugün hüzünlü ve o bacımın verdiği su yüzünden bir o kadarda mutluyum. hayatımda içtiğim en anlamlı suydu. thp'den çağıran abim vesilesi ile o suyu içme şerefine nail oldum. bir mazlumun cebinden kıydığı parayla alınmış bir su. o suyu asla unutmayacağım bundan sonra.
edit:nolursunuz bu olayı paylaşınız türk halkı bu ise ben türklüğümden utanıyorum.
içlerinde bulunan biri varsa mesaj atsın. Bilgi alacağım.
arda turan severlerin bulunduğu platform.
En kötü haliyle bile ben Che adlı taşak oğlanının yoldaşlarından evladır.
and içtik anda olduk. anda adlı dergileri olan benim de üyesi olduğum oluşumdur. tanrı Türk'ü korusun.
içinde bulunduğum oluşum.
görsel
Ülkemiz turancıları ikiye ayrılmakta, türk-islam sentezini benimseyenler ve islamiyet sonrası türk tarihini görmezden gelerek osmanlı ve selçuklu yu hiçe sayarak eski şaman inanışlarını beninseyenler.
görsel gelip de burada atıp tutmak kolay, izmir atsız kültür evine bekleriz. Orada da atıp tutun görürsünüz barbarz lağğn hayvanca birlikteliği hoş karşılayan bir ideolojiye sahip köpekler burada bu şekilde atıp tutma hakkını elde etmiş değillerdir.
En büyük başarısı çay içmek ve masadan ülkeyi kurtarmak olan topluluk.
turancı hareket ''platformu'' sizcede değişik değil mi? türkçü bir oluşumun türkçe bir kelime olmayan 'platform' kelimesini kendi oluşumunun ismi olarak belirlemesi. sorsak en türk onlardır.
Boş bir icraat.
buraya mensup kişilerin ülkücülerden tek farkı dini öğeleri önemsememeleridir. ayrıca kültür seviyesi olarak daha iyi durumdadırlar. bunu şu anlamda söyledim. kitap - dergi - eğitim gibi konularda aktif durumdadırlar. çeşitli eski türk dillerini öğretme gibi gayelerde taşırlar. milliyetçiliğin sadece duygularla değil bir eğitim kültürüyle de birleşmesi gerektiğine inanmışlardır. diğer türk devletleriyle etkileşim konusunda da kayda değer çalışmalar yapıyorlar.
arda turan hayranlarının bir araya geldiği oluşum. araya hüseyin turan hayranları da karışmış, onları temizlemeye çalışıyorlar. tanrı but versin.
gazete çıkararak büyük adım atmış platform. atsız kültür evi açmalarıyla zaten gönlümü kazanmışlardı.

(bkz: hasan kocabey)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar